need help vs items
#41
если чё - с баблом проблем нету Smile свисниш - насыплю Smile поты у химки канешно вкусные... на 50% крепче магазинных, но я своих ботов посадил на самогонные поты.. так они их поджерают добряче так Smile)) но зато духнуть стали раза в 3 меньше чем на мясе Smile
Reply
#42
Бабло це класно, я би собі взяв ще і своїх би новеньких підігрів тоже, бо дав по 1.5кк і шмотом який міг тоже. але памятаю як ці КК йдуть на всьо + поти то це жесть. мені 2кк хватало на 70-78 лвл певно, але я качався на вищих лвлах тим і поти їв) мені 6кк дати їм ще по 2кк, а на мене ще хватає є 4м і вродіби 4-5м в банку аби коли в них гроші закінчаться дати іншим героєм і до них не бігти з локи на якій є)

за поти, лише СП, а хп того купити можна. а на 1к потів 1кк - це норм

і ще я хз АОА б, в вас його як простого луту, а моїм новачкам майбутнім би підійшло ( я всі що ти мені дав то вже мужикам роздав)

тай все, луки по КД буду збирати і десь на днях ще більше розберусь з ботами (бо це я бачу маст хев) просто тупий в тому як пробка і нічого мені не помагає стати розумнішим в тому))) навіть відосіки)
Reply
#43
кароче ти мене меценатиш а я нових гравців))) тільки що ще одного найшов)
Reply
#44
у кожного своє покликання Smile))
Reply
#45
я шось тупанув і не шарю як в приват написати)
слухай а ше можеш підкормити нас хоч з 10кк чи ні? бо я ось пороздавав і знов пороздавав, мені то на себе норм хватає маю 3кк і стрілои то і сьо... а решту хз що з хлопцями. Скоро підем бити райдріки... думаю всім тре вони, як вибєм собі 2 шт. то може і вам понабиваєм та і кач норм типу можем бігати. Ось таке)))
хоча я бачу що в ГМа чи в тебе багато ЛК є, і він з часом точно на райдріки може їх кинути))) ну але треба аби підкачались

скажу так аби стидно не було:
хочете норм ГВ? корміть нас поки ми тупєйші не шарим як поставити фармити своїх ботів бо вмієм лише поки аби просто бив кріпів))))
а ми дойдем якось там і ше по писку зможем дати)))нас багато людей... вродіби в моїй гільдії 5 людей вродіби... але хтось посадки там фігачить і 1 є який тоже грає - ми стараємось)))

якщо що ще попросити хочу (вже орідаконів не прошу) дай МП СП як воно тут)))) я хлопам пороздаю... ти дав 1к+ і в мене ще досі 20 штучок є)))
Reply
#46
то тобі давати Дропси? маю на двох акк певно з 10 штук
Reply
#47
да, потом какнибудь, пока не горит... щас пока не до игры особо... и так тут наскоками
Reply
#48
ты к стати там ппе выбиваешь? нашел у себя пару штук, могу скинуть
Reply
#49
ага я вибиваю... але вибив лише Дропси і пікі бо невмію поставити аби лише ППЕ били))). а я якраз хоть дропсів накидаю

маю 30 штук дропсів 25 дати можу)))
Reply
#50
https://github.com/uaOpenKore/uOK207/blo...ontrol.txt
Code:
PecoPeco's Egg 0 0 0
по умолчанию они запрещены на атаку нужно сделать 1 0 0
а других прописать и запретить атаку, глобально не запрещай - плохая практика
там главное смотри в самом боте как он мобов подписывает, а то в разных версиях поразному они подписаны
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !