need help vs items
наконец-то раздразнили мы народ Smile))
Reply
якщо драніліани це 20% по воді в пушку - тоді мені треба)))

та багато нових є, більшість воєнних навіть)))
Reply
А отзыв отписать слабо Smile))
Reply
та в мене не виходжить я трьом сказав. Один зміг зарегатись він залишив. НАм двом з Алігатором не вийшло зарегатись бо не приходить на пошту нічого...
Ще запитання про ніф і ботів (як зазвичай тут всі обговорювання) типу ми ставим Ніф_01 чи 02 непомню... але бот підходить до варпу і в нього "??????????" що робити? обясни мому другові - я йому передам)))))

і дай особисто з 20кк+ бо мої вже заробляють більше чим я хм понадавав аж стидно... а я дальше того ханта мучаю)))

мав наувазі шо я віддавав нежалів, а тепер мужики розчухлились в ботах хоть більше 50% і заробили вже й більше чим в я їм понадавав, а сам бомж і просити в них не хочу))) в тебе останній раз вкрасти хочу а потім свого баригу настрою нарешті аби щось десь там робив і заробляв бо пздц. а я ше ГМ гільдії.... хоч у нас Парламентсько Президенська Республіка
типу я залежу від їхньої думки напряму та й вони від моєї коли мені заманеться... якось ділимо владу і дискусуєм - це думаю правильно)))

ще вибач я ненайшов де сказати. але нехай цей місяць 100% буде останнім з таким ГВ. Всі фармалять все підряд а треба норм ГВ зробити. Наприклад 5 замків Пронти і по 1 кожного міста. а щей якби зробили що ЦЕНТР пронтери має особливий статус та ГВ можливо в особистий час чи якось так і бажато без ботів (це не можливо) але можливо зробити 1 замок на Всьо ГВ на цілу годину. Де буде дійсно якась баталія та й можливо підняти призи за той замок.. чи там буде 5 ОКА чи що якщо це можливо - думки в голос нічого більшого))) та більше точно але так сказав

-та знвоу каші намолов, думаю привик
Reply
ты хоть чуть чуть точки ставь меж мыслями. Зеню дам - легко, вечерком - попізже, ну как обычно
про ботов в нифе нифига не понял, пусть пишут - выкладывают проблемы - будем разбираца, первая мысль, что у бота координаты порталов не соответствуют серверным.
про гв нихера ваще не понял, если хочешь чёто мутить, то во первых у меня нету доступа к сервер, и ни каких малейших прав в нем, я такой же игрок как и ты. Во-вторых, если чёто хочешь мутить - шторми админа... он тут ваще редкий гость Smile, та и я его в онлайне както редко вылавливаю, хз чё там у него ща варится

и в третих, главне отзывы по этой статье, все остальные голосовалки не имеют большого рейтинга, главное по ним уже получено (количество ссылок для поисковиков)
https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=29
А "рейт май сервер" на нем реальные люди смотрят списки серверов. используй почту гугла, укр.нет, яху - сюда точно приходит, если без ощибок указіваешь
Reply
где ты там? должен быть тут Smile
Reply
поняв, чекаю)
Reply
спитай чи ГМ має Кахо карти... я б 3-4 забрав ... не памятаю хто в Магмі багав але то вже Адванси були.... певно точно штук з 8 мають))) і вродіби його гільда. бо Кахо дуже треба
Reply
1. я не гм)
2. я в магму не ходил
3. карту не имею
Reply
я знаю що ти не ГМ ти не офіційний зам ГМа.
Просто я бачив вродіби його боти в магмі бігали, думав спитаєшся в нього, тільки в тебе є контакти з ним. а мені кахо дуже потрібні
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !