need help vs items
#91
в тебе в ласт раз меценацтво попросити можна?
в нас вже багато ботять вже мають гроші, але сьогодні 3х нових зустрів -15кк в самого 13. якщо не нагло муфлери Орі можна булоб а особливо Елуніуми))) ну і муфлери аби заточити +7+8 можливо - дякую
Reply
#92
зеньку подкинуть могу, а муфлеров и ботов слотовых нету, там давно уже боты не бегают, я предупреждал, что вы сильно портите шмотки... елунек нету, ориков могу пару сотен подкинуть
Reply
#93
ну від орідеконів не відмовлюсь - Гроші візьму бо роздаю постійно а сам знаєш що не всі кому даю гроші залишаються на сервері а за муфлери в мене трішки є так і не точив і шузи +7 2 штуки маю))) детебе чекати я зараз заходжу на сервер на Ханта

я ж натупив пздц як і немаю Пріста для хантера... і 15кк йдуть на 3-4 дняч на поти

я в РО напишеш

ну 10000 потів 1200 бо я не баригою купую собі а хантом 12кк чуть перебільшив))) це 4-5 днів деколи до тижня доходить аби їв поти і качався без пріста

а як нових зустрічаю це - 4-5кк з рук. і не знаєш будуть вони грали чи ні... можливо планку зменьшу бо 4 людини так і не вернулись в онлайн
Reply
#94
Как на гильдию поставить картинку и можно ли её сделать самому?
Reply
#95
та погугли, я по первой ссылке сразу же всё сделал
Reply
#96
Назару скинул бабло и орики
Reply
#97
я Порн Хаб картинку не могу найти в нужном разрешении! И еще хотел спросить , есть ли вариант в нифе кафру поставить что бы можно было сохранятся?
Reply
#98
в нифе должен быть, неделю назад вроде админ должен был там поставить стандартную кафру. давно смотрели? проверь, плз
Reply
#99
Есть кафра и сохранится можно! Завтра ханта с пристом туда отправлю)
Reply
Zerom , Draniliar , Requiem Cards  someone needs it (Free) Комусь треба , зером , драныльяр , реквыэм карти! Нужны кому то зеромы, дранильяр, реквием карты! (БЕЗПЛАТНО)
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !