need help vs items
#81
нихира не понял....
короче обіцянка-цяцянка - де є відгуки? Smile
Reply
#82
мій один ставив, а на мій мел не приходить КОД ніяк хз що за
зараз щераз попробую - це в моїх інтересах аби більше людей тут було)

но на якомусь рагнарок пріват проголосував ось тільки що

https://www.arena-top100.com/index.php?a...e_vignette

ось тут

якщо ти ще є я би пару шузів половив від тебе, я ще спати з 3-4 години не буду
Reply
#83
минут 30-40 и завалюсь в игру
+++
online
++++
почту гмейла и укрнета работает, яхушная тоже
+++
та на остальные забей, то не рейтинги, то рекламные площадки, но с них толку маловато
Reply
#84
если чё, то для барда и данцы - балалайки и плети не продавайте! заберу всё кроме 1ого лвл
Reply
#85
ок, напевно не тут треба писати але я вже як "унікум" блін завжди тут все пишу))

можна щось зробити з ботом аби він коли 2 хв нічого не робить на одній точці (застряг чи як в орк данжі бє НПЦ Орка) щоб він вінгався? або просто раз в 5 хв юзав Вінг на карті?*
Reply
#86
ну тут основной вопрос в том что - почему он у тебя 2 минуты стоит без дела? может быть ты думаешь что он без дела стоит?
например, он пытается атаковать моба но не может подой, в коре есть опции по этому поводу
можно и твою логику реализовать, я нечто подобное делал.
по поводу нпц-моба есть фикс, что бы кора не видела этих мобов
посмотри соседнюю ветку форумов
Reply
#87
ок.
ще поставте напевно ГВ час (типу щоб знали коли) Вказуючи що це Центральний час, бо я не розумію чи це Київський чи який час

і ще який в вас лвл Гільдії зараз? десь певно з 30+
Reply
#88
https://my.uaro.kiev.ua/ranking/guild/
помойму по киеву, но в теории должно быть по ютс
Reply
#89
я тупий, наголошую неоднократно... сьогоодні Середа "20:00 " коли ГВ? ми йдем пробувати взяти якийсь замок

ти як Медвечук - вибача за налогію модеш нах послати - чесно...ю. просто ніхуя не понятно по якому часу (поясу) ГВ

за медечука вибачаюсь в моїй хмільній голові це було норм таку аналогію скрафтити але кколи перчитав то повна дупа
Reply
#90
та пофиг когда, идите) там и так ктото уже позахватывал замки)
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !