need help vs items
#71
доречі щось не замічав, в тебе аватарка гільдії і тут це політичної партії Свобода? вродіби там така була колись якщо не помиляюсь
Reply
#72
ну вообще-то кулак вверх - это жест был у Че Гевары, я взял самый популярный рисунок кулака с большим пальцем в инете, перекрасил и обрезал Smile)) аж понравилось...
а что там наши гандонские-недополитики делают мне ваще похеру, пусть хотю хуи себе ресуют - насрать Smile
ну тут в символе много вариаций контекстного символического дуализма. НацФлаг, святой кулак/пронзает тьму, ну и всякая такая ерундень... мне сначала название пришло интересное - выбрал испанский, классно звучит, а то латынь както заезжено Smile
Reply
#73
та Латинь це на 4 місці по крінжу
1-Китайська
2-Японська
3-Арабська
4-Латинська

треба щось тут створити аби лише спілкування було, можливо ти створиш ти як зам Гм напевне тут. до тебе потягнуться

ще зразу добавлю:
Можливо добавити з часом НПЦ на деяких локаціях з квестами на ЕКСПУ?
Вбий 1000 райдріків получи 1кк Досвіду - це просто приклад без матиматики)

і ще в одному РО бачив що 15 карт можна було обміняти на ОКА

типу тут 15 це мало напевно бо в вас міліони їх... це просто думки в слух

тупа ідея вже визнаю

ще тут було, типу за Точіння пост, але його видалили або я ненайшов.

питання ще по кастомних предметах чи можливо зробити другу вкладку в альт +q на предметах котрі просто роблять вигляд але нічого не дають (без донату звичайно квести чи ще щось)

за ковальство найшов, сорі що зробив тут переписку))) просто нема де більше)
Reply
#74
не вижу смысла... кора нормально справляется... у меня данца, бард, и химка - по самой тупой прокачке за 4 месяца выходят на ребёз... ну сина кнайта и пристов без больших напрягов и на несложных локах за 2 месяца вывожу... ну просто нужно немного знать где какие мобы и как проще адаптировать вепон чаров для прокачки, и это даже без адоптации особой броньки, аксесы ну так сяк... как придётся уже... это пока сервер не разыгран и нету ковынного оружия точеного, когда будет то это ппц ваще будет... он у админа мнтрейд кузнец за месяц ремортнуля на котиках с мамонитом... я все деньги по сути вам сливаю Smile жалко в мамонит вбрасывать Smile и за 2 точно также сделал 99й транс лвл... и это без особых заморочек и усилий Smile ну вот руками если играть... то гдето на расслаботе 2 месяца на реморт, и 3-4 на 99транс... короче то что вы там мучаетесь так долго ну это показатель что просто делаете не правильно Smile избалованные современным ро... и если немного упираться то всё можно сделать, у меня уже 2 карты 9хвоста и 1 карта шиноби есть и это всего за 4-5 месяцев Smile))
Reply
#75
в нас інша історія, но перше скажу тобі:
Твої гроші пішли на даному часі +4 Онлайн живих людей і нову можливо конкурентну гільдію

Ми граємось в кайф і довго іменно я з ботами возився, з качом в мене все норм знаю де качатись і тк.д. но забив болт на місяць напевно... тому ще не снайпер, але тепер бот настроїний і я мінімально можу конфігувати його - то це не так довго буде до снайпера)) Завтра ще покажуть мої як Паті зробити з ботів ( читати і думати самому я занадто тупий сорі)

так що можеш ГМу тикати пальцем в Гільдію і говорити: це я їх створив! (ну це грубо, але ти зрозумів про що я)

з нашої гільди 1 пішов на Нуль, а другий Алтерелист

І я вже не так часто дивлюсь за новенькими аби їм помагати, але кажу зразу: всі твої гроші ідуть на утримання живого онлайну, я кожному помагаю тут кого бачу і мені нічого їм не шкода) Навіть підбираю сміття яке викидаєш коли чистиш сундук, аби не вважатись знахабнілою людиною

Від мене та моєї Гільдії тобі величезна подяка))) Особливо за гривні, шмотки які можна точити, та особливо за дифіцит - тим чим можна точити))) Лафкаєм тебе (це ж 2006 значить ЛаФкаєм)

Коли з часом зробите норм ГВ і ми будем тримали центр пронтери скажеш ( це я їх зробив)

типу за ГВ ти зрозумів як би було правильно, Напевно 3 замки в пронті поки ось так мало людей або й 5ть. і всі решту по 1му, бо дуже багато ОКА вибивають всі зараз, це бажано змінити пошвидше якщо можливо
Reply
#76
луче бы отзывы отписали
https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=29
1 отзыв в 1 день от одного согильдийца - лучше напишите там спасибо, чем десять раз здесь... сервер это проект админа, а форум это уже моя забава, потомучто админу некогда и проблем без форума хватает... а у меня это уже привычка от работы - саппортить всё подряд Smile)))
Чем больше рейтинг будет в инете, тем больше будет людей приходить.... тем больше я смогу на форуме побанить Smile)) болбесончиков ггггг Smile))
Reply
#77
все зрозумів

"Бей пасуду я плачу"
Reply
#78
(17-07-2024, 10:01 PM)Sergio Wrote: луче бы отзывы отписали
https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=29
1 отзыв в 1 день от одного согильдийца - лучше напишите там спасибо, чем десять раз здесь... сервер это проект админа, а форум это уже моя забава, потомучто админу некогда и проблем без форума хватает... а у меня это уже привычка от работы - саппортить всё подряд Smile)))
Чем больше рейтинг будет в инете, тем больше будет людей приходить.... тем больше я смогу на форуме побанить Smile)) болбесончиков ггггг Smile))

Привіт, друже, допоможи трошки з зенями. нік у грі irondein
Reply
#79
легко только ты еще когда бываешь пиши?
Reply
#80
я буваю тут, зараз хочу взнати коли ГВ шукаю) але це не дуже часто раз в пару днів. я ще нових шукаю але грошики закінчуються 10к потів 12кк грн а пріста поставити йому нема як)) бо пріста немаю поки що)але фарм йде і карти трішки падають, вже 1 мінотавра маю і 1 пасану ще матіра вибив і мардука) ну і продався за 30кк внесків в ханта - продав на 5кк луту))))

ще питає мій согілдник чи є в когось Чайники (3) слотові? хоч штук з 15, або я бота поставлю туда і вибю йому

і ще запитання про ГВ (вже найшов коли і як)
типу ті замки забиратись будуть пізніше? типу під наш Онлайн аби не було 100500 замків а було наприклад 10 максимум.

ще 1 запитання (тут вже ніби як чат наш) буде 1 ГВ без Ботів? тобто лише ручками? берем ліпших героїв, альтаб можна Пріста бафати перед замком (єдиним Пронтера центр) і йдем битись в Фаєр Плей як воно є) - я думаю це дуже крута ідея

бляха запитань ще пару є поки одне:
Мінотавр Карта - це типу як робити лук? ну зброю з ним? 4 карти тоже ставити не можна як і Гідри і тк.д.? чи ізза того що там % меньший? і якщо 3х1 то яку +1 карту? СВ не поставиш він по середніх монстрах. Може памятаєш як цієєю картою користуватись і на які локації?

Одна голова добре а дві ще ліпше
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !