need help vs items
#21
anybody have dranilian cards? x2?

так мені ще луки треба я хочу хоч 1 заточити +10 а вище +8 ніколи не виходить - вже схарився аж
а в ліпшому випадку х2+10
Reply
#22
(22-05-2024, 08:41 AM)eer23 Wrote: ще хочу запитатись чи у всіх є така проблема, що після виходження повністю з РО зникають всі розставлені скіли і там стріли і тк.д. з ф12

по моему, этот клиент пишет в реестре настройки ф-панелей - тебе нужно: 
1. запускать игру с правами админа. 
2. проверь что бы на папке с игрой не было файлов с ограничениями на запись... ну по-мому нам это не важно, но может где-то не создается темповый файл какойнить...
3. попробуй подергать настройки игры через setup+  - оно продублирует настройки в еще одной ветке реестра... там хз - с разными билдами винды игра в разные ветки пытается настройки писать/читать
4. у меня есть прикол с видео драйвером в винде 11 - короче я игру держу на рабочем столе, она более корректно работает - из других папок (с диска С:, моих документов или загрузок, игра запускается с какими-то ограничениями по системе... короче еще сам не особо разобрался в чем суть.
Reply
#23
я з рибалки з ЗСУшниками рибачив... напоїли трішки, завтра попробую а так то райдріки бю як довбо... нашо?
ше з тим ботом розібратись зараз буду дивитись чи відписали)
Reply
#24
мужики, я дійсно виьачаюсь бо не вмію в ті боти грати.... я завжди на офах грав і в тому всьому я тупий пздц... попрошу тебе дати ще хілок якщо маєш багато.. хоть 1к більше не тре: ще 200 залишилось... мана тоже залищилась 900 і тк.д. на хантері не відчутно. сцукаа настрою того бота і зроблю ґЛК або паладіна, а як я вживу граю то певно гостінг карту або ангелінг вибю.... п.с. продам вінги))) за щось... но мені головне аби Адмін серверу в нього ж точілка є... заточив ті луки які ти мені даєш +10 2 шт. на драніліани і на ППЕ на які я бота хочу поставити... зара бю райдріки аби карта впала на свордмена.. ще не ріхив ким буде... якщо бот заканає то ЛК якщо ні то ГК Круз....кароче вибачай я часто таке пишу))) но допомога пішла навіть на 2+ тому що в гільду яку я створив з МОТРі в якій був 1.5 роки є ще 1 військовий і все що ти мені дав кінжали я віддав йому))) окрім двох на свордмена бо йому на зіфа не підходить....
ну всьо вибачаюсь за повідомлення але якщо маєш можливість дай ще потів мені... в мене 200 залишилось а на сп чи ману ти дав багато.... ще з 1к є. настрою ботів хоть ППЕ набю і круза або найта вкачаю)))

він просто грає на Рога я апсолютно все відда йому))))) лишились 2 отих двох ручних мечів..... кароче хочу бота вміти користуватись... аби я наханті грав а бот ППЕ бив може Гідри .... пезда чесно як вам легко... я то всьо в свій час роблю((( але щераз дякую вам і можливо, можливо ви заточете мені +10 той лук було б просто пикрасно і я вам би дуже дякував бо мене +* йде і є 1 лук... но на +9 ніодин не пішов маючи лаку 50+ знаю можна міняти але я як на МОТРІ робив)))
Reply
#25
нихера не понял.
Потов накинуть могу
админ тебе ниче точить не будет Smile он там сам боты точил себе... 2к элуни пересрал пока сделал Smile все играют по одним формулам, на заточку статы не влияют и никогда не влияли. Это на ковку влияют декс и лак, на заточку только джоб лвл влияет. По эпизоду 10.3 точить нужно через НПЦ - он учитывает твой джоб, потому что у БС еще не реализована была полностью заточка. Короче, это в последующих обновлениях НПЦ потом пофиксят.
Если речь идет про оружие 3 и 4 уровня то точить можно на +5, дальше лучше адавансом с 70 джобом иначе там шанс маленький, ну до +8 еще можно не сильно дорого заточиться. Но если ты 1 чаром играешь, то это тяжко, натаскать нужный лут в нужном количестве.
Я тя ваще нипанимаю, не хочешь играть ботом - играй руками. хочешь - садись и разбирайся.
+++
По ковке и заточке я статейку гдето закидывал там была версия чуток позже описана чем у нас, но в целом можно использовать как гайд
Reply
#26
я ніц не поняв шо ти в приват писав, я сьогодні вдома але з будуна невеликого))
Reply
#27
Сергію, твої поти мені дають життя на цьому сервері.... бігаю фігачу і жру як дикий))) щераз дякую тобі

If any one have x2 Dranilian cards Hydra maybe x3 PPE x3
please say me i needed this... im stupid and i cannot use bots....
and maybe Cross bows or Composit Bows
Reply
#28
карты гидры есть
Reply
#29
будеш сьогодні онлайн?
Reply
#30
да
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !