here not play a BOT's
#21
c минерала выбил было в эйнброхе, второго нету, если выбью то сообщу
Reply
#22
вродіби це відповідь, я єб1в віжповідати я просто запропонував побігати в паті разом якщо маєш пріста на кач. я на решту промовчу як і на попереднє)
Reply
#23
ты как электровеник - шумиш много а толку мало, я ж тебе показал - 3 приста имею, 97,96 и 94 лвлов, если ты 75 то там без эксп шары будет полюбасу... могу тя в патьку с ботами в пай данж зацепить - без эксп шары сможешь набить себе опыта.... боты будут прикрывать... экспы столько сколько урвёшь... что в принципе ханту не сильно проблемно... на докеби и найнтайлов можешь побегать... лут как повезет
вариант 2 - могу на тебя 1 приста зацепить, но там будет привязка на тебя и он будет как хвостик бегать...
в пати особо не получется бегать, я в Харькове, у нас с электрикой ваще щас проблема, вчера вырубили в 6 утра до 9, потом с 12 до 13 не было , третий раз вырубили с 17-00 и дали только 00-10... патька это такое... вопервых по возможности, а во вторых по настроению еще...
Reply
#24
Ну якщо що я з Тернополя то я не шарю як у вас, скажеш ви з заходу не знаєте війни... по блекакутах в початки нам вирубали не меньше чим у вас, розказуючи що світло йде на Україну, на ті міста котрі більше потерпіло... Найбільші блекаути були в Тернополі який не має до прямих влучань ніякого відношення - піздили чи вам віддавали не знаю. Сам Служивий і повір на ваших кладовищах наших повно - там не лише ваші лежать((( це дуже важко, не бувши на війні можна спихувати на нас Західних що у нас війни немає, але знай що 20-30% у вас лежать наші люди а у братьських могилах зараз то промовчу....
щось занесло мене можливо завтра видалю...
я з добровольчого корпусу, не думаю що ви на сході такий знаєте, тай у нас він не відомий... називався Закарпацька Січ 49 батальйон який вже не при мені ввійшов у вродіби Холодний ЯР якщо не помиляюсь, я на повномаштабці не бувавав якщо чесно тому сильно кричати не хочу, ну і довго добровольцем не був і на пості не стояв а скажем пулі в молоко пускав на позиціях і не лише в молоко... бачив багато чого....

мої дальше боряться за свободу України та стоять на нулях це точно, хоч я не там і вже не можу бути там (дуже б захотів там би стояв це точно) але дякую мені вже хватає гратись в козаки розбійники по дорослому....
Reply
#25
3 поста про то что нужен империум, сказал, что дам, как выбью - потом ответил, что не нужен...
Теперь 3 поста про приста хотел - разжевал, как могу тебе приста дать покачаться...
Чувак, тебе играть или по-тарахтеть о жизни/ о ниочем хочется? Smile)))
Reply
#26
я 2 дня бухаю - сорян))) ось і підпізджую собі як напюсь. - сьогодні вже без алкоголю)))

та не треба мені пріста давати, мені б пріст котрий сам бігає і не бот і йому треба ЕКСПА)
щось таке
Reply
#27
мужики реально 2-3 дня бухав я глибоко вибачаюсь, ящо можна всеш таки створіть "Общий" чат для всіх - це для цього онлайн просто пушка! там помінятись картами шмотками чи найти паті,-всерівно. Тут багато можливостей

і можливо окрему локація для торгівлі, з онлайном 50 а живих в рази меньше це тоже ТОП
Reply
#28
Вообщем, есть 2 Империума, если кому-то хочется побырому сделать гильду - подкину без проблем
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !