here not play a BOT's
#1
Be in Ukrainian languach

тут всі БОТИ.... що мені робити я задрочу вже 3 день, я навіть скачав БОТ но не розумію як його настроїти бо ніразу їх не використовував. Кожного дня чувак вибиває по 2-3 карти поки я задрочу і тикаю мишкою. 
Що за х
як добавити скріни я їх добавлю.
Адмін або ти мені поможи запустити БОТА і обясни як працює OpenCore тому що мені цей порадили НЕ БОТИ скачати БОТа, або поможи мені чимось бо це піздец яка х. я не буду бити карти тут 0.01% вручну коли 95% серверу бє їх оффлайн і беруть собі 90сті лвла просто прописавши скріпти.

можеш удалити це але відпиши мені якось я навіть не знаю і чимось мені допоможи бо це просто жесть. я хочу грати і вже 3 дні тут задрочу, але коли всі БОТИ я хочу якоїсь допомоги фінансово (шмотками, картами, чим небудь)
дослухайся до мене - дякую
if GM is not Ukrainian i can translate in English but this bored

i have muched screen, i asking all who be ONLINE bot's or NO and noone is Unswer me from 10 minut

я дуже і дуже хочу грати у Рагнарок онлайн і на цьому сервері - він новий і Українця! Але це все не чесно. скільки сервер є всі просто Ботять і все мають те що встигли взяти собі чітами.
я теж чогось хочу але не чітити а від ГМа можливо, котрий може дати це просто за несправедливість. МВП і тк.д. просити не буду, я просто хочу вийти на ГМа в онлайн бесіду, що і як...
я дісйно зайшов на сервер думаючи що тут онлайн 54 чоловіка а я побачив лиш 5 людей котрі грають і швидше всього теж ботять, невпевнений. мені дали тут гроші добрі люди і АОА - боже на х1 АОА мати це ж П. це маленький сервер і слава БОГУ без донатів, но але мужик - я реально три дні єбашу а тут карта за картою падає в мужиків які просто поставили комп включеним і сплять самі або фільмец дивляться. придстав моє розчарування і чому я дальше іду в комодо біч фармити левел собі?! тому що це Український сервер хоч на Англійській і я хочу в це грати, і можливо є майбутнє в цього серверу до однайну такого як є зараз БОТИ або й більше. в мене багато пропозицій,- якщо замітиш - а ти замітиш! відпиши десь мені чи знайди де я фармлю і прийди до мене поговоримо, ну або давай мені бан за відкритість



Attached Files Image(s)
                   
Reply
#2
Я не ГМ, но где-то рядом... такі я не зрозумів... якою мовою спілкуємося?
1. боты не запрещены, здесь нету даже античита - пользуйтесь, ( ну если смогётеSmile... (сарказм, не только по поводу мозгов.... а история такая: У нас в Харькове по 5-6 часов нету света Smile))) - пользуйтесь, на здоровье!!!
2. как запустить - полный интернет всякой фигни, и я (правда на англицком - юзай переводчикк или плагин TWP) уже описывал. скачать и запустить ехе.... если есть конкретные вопросы - задавай в соответствующем форуме.
3. сервер не новый, просто и он давно существует и это типа ремейк древнего... и именно особой версии... короче, если хочешь, то эту фишку можем с админом посопливить и послюнявить Smile))
4. мы играем не только ботами а и руками - и не мало... а боты это и отдушина, и работа мозгами - времени тратиться куда больше чем на игру руками, если честно
5. openCore - это биос такой, openKore - это бот от слова Корея Smile....
6. затри плз свой мат... как бы мы не против, но это форум, и сохраняется на долго и для всех. лично я им пользуюсь и не запрещаю, даже в отношении себя... но это в чатах/личке/голосом - ну не респектабельно как ты так сделал Smile
7. аоа, денег и слотовые шузы на +5 это я скидывал Smile
Reply
#3
Привіт майбутній ботовод)

Скачай бота звідси:
https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=9

Налаштування десь таке:



Якщо будуть виникати питання то питай в тому розділі)
Reply
#4
8. Чувак, твоя учетка на форуме висела 3 суток без активации, я вот не мог понять, почему ты не можешь перейти по ссылке в письме для активации.... думал ты какой-то спам бот кривой Smile)) потом подумал, что ты емейл с ошибкой написал и активировал тебя Smile))
9. на офе взять 90 лвл при рейтах х1 вообще пустяковое дело... за 50 часо онлайна там берешь 3тью профу и 120 лвл в лёгкую и без напряга... выбить аоа руками намного проще чем сс-карту.... хотья даже на офе с рейтами х1 за день выбивается легко... ну при самой большой невезухе - 2 дня по 6 часов игры... секрет: берешь приста - и поносишь всё в данжах святым хилом Smile
Reply
#5
все зрозумів з ботами, просто накипіло

я лиш проснувся і в мене є пару рекомендацій:
-Зроби Загальний чат для торгівлі чи просто загальний чат РО. Для малого онлайну це дуже спростить гру людям котрі можливо навіть просто хочуть помінятись якимись шмотками, або продати купити (ну зені тут не ціняться напевно тому й кажу обмінятись)
і для нових гравців якусь Новіс Кафру бо заробити перші 5к на варпи важко)
-або можна окрему локацію маленьку як АРЕНА для торгівлі - тоже не погана ідея.
і ще можна зробити команду @emotion 33 @emotion 11 ну ти зрозумів про що я не памятаю як вона бо не грав з 2010 чи з 2012 року.
-А так то сервер подобається буду гамати РО

Ще скажу Luna - не знаю чи тебе побачу, але з візардом і прістом можна йти на Комодо біч - багато кріпів водити і дають 3700 експи. Водиш по 10-15 кріпів з агі тобі легко буде і віз перекачається на АОЕ Лайтінг скіли і це буде вам в два рази скоріше фармити експу.
-Тобто аби була шара вам я не знаю ваші ЛВЛа.
ну Рог воділка ти кидаєш Кюрі коли вона підходить і Віз кастує не памятаю скілл... ну не метеор і не шторм гаст))) і просто ізі кач для вас. якщо найду якусь ліпшу локу вам то скажу.
я думаю тут всі ветерани цієї гри - інші її не граються))


Attached Files Image(s)
   
Reply
#6
оО і може діскорд канал би створили
Reply
#7
2010 - 2012 год, это уже за реневал версия... это уже совсем другая игра... иможно качаться любой профой на любой локе, главное мозгами к этому подойти...

боты-неботы - это всё ерунда, хороший сервер, это не дислокация железа, и даже не админ или гм-ы. хороший сервер - это в первую очередь игроки - люди.

для фидбкеа и точек пересечения есть этот форум и например еще ФБ (опа, прикинь!) https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=4

в пронте админ выставляет на продажу че налутил - видел? будет спрос - будет больше... он особо движняка не видит, по этому лень Smile))

можно дискорд, я предлогал Mumble .... не суть... как бы 5 человек, действительно не особо масса, что бы такое вводить

Хочешь играть - играй, хочешь ботить - разбирайся и пользуйся... делай себе гильду, и собирай свою ферму - будем стенку на стенку устраивать... а то админчик всё время хочет такое... а у меня ферма в 3 раза меньше Smile))

в аттаче - ошибка говорит о том что адрес сервера и порт не наш, тоесть бота ты откуда то скачал, ну так там и спрашивай откуда брал... наши боты имеют преднастройку под наш сервер... если чуток перестанешь кипеть, а начнешь читать, то найдешь: https://uaro.kiev.ua/forum/forumdisplay.php?fid=43. для начало советую попробовать uOK207. с uOK210 сам еще разбираемся и баги фиксим

На статистику посмотри https://my.uaro.kiev.ua/ranking/character/ я и Луна - это совсем разные люди Smile
Reply
#8
ну ти з нею бігаєш в паті, я придложив локацію бо вона (він) запитувалась чи на стінги різонно йти після 80 лвла їй як рогові толку 0 туда йти навіть БОВ. якщо ви в паті граєте і є шара то в трьох на комодо біч з візардом, після можна вже й в ніффхельм чи ще кудась, ще сам не памятаю куда і шо (розчухляюсь) я з 2004-2010-12 грався, тобто застав ще олд скул коли 90 лвла качались на другому поверсі підземеля Орк Данжу )

а так то я відкипів - вибачаюсь за це

якщо соло то Luna можеш йти після 80 на Бабок.. Баторі але я хз де вони бо на 1 рівні Альдебарана немає майже їх... колись була локація з ними вродіби, але ліпше комодо з Дранілами, але ви в паті ото ж ліпше комбінувати, маєш АГІ вкачаний йди води хоровод з мобів і най Візард бє, пріст кине кюрі тобі і Візарду = хороша пекспа. Сліпери тоже нічо так але шторм гаст морозить їх наскільки памятаю і тому кидати треба буде камінь в них - херово. варіантів є куда лиш би Бог дав памяті)

а тобі КюрМі дуже дякую і Луні за допомогу, якби не ви я б точно докачався до 70 лвла і забив би хй на це, а так я не качаюсь тиждень до цього а лише 3 дні чи то вже 4ртий не памятаю) в кайф гра, щераз дуже дякую

якщо захочете як докачаюсь до шари то з вами кудась піду на експу, з простою пташкою можна робити дива під час шторм гасту. Чи з Прістом який ... не памятаю башня де Райдріки є... там різні рівні і різні моби, або й Башня Геффену на всяких інкубусів і тк.д. - кажу я не грав дохя часу і лише 4 день згадую все)

Ось в Ніффхельм я б з радістю з вами пішов, але мені треба 75+ поки 70 беру ще 50%

а ще нагадайте будь ласка, вродіби ж не потрібно бути на малій дистанції аби ШАРУ получати в паті? а просто можна сидіти наприклад в другому вікні Прістом на дупі і получати поки Хантером бєш монстрів?!
Reply
#9
что то ты всё попутал... еще раз посмотри, я своих чаров держу в своей гильде, перАспера, это другая гильда, я ни скем не бегал в пати ещё, както руки не доходят...
если нужен прист, так качни и прицепи к себе паравозом... прист это всегда сила, для этого опенКора и разрешена... я так сином поначалу бегал, очень перло... даже позавчера руками по 5 уровню пай-данжа - вуаля...
Арчер в патьке хорош как дамагер, особенно стрелы с элементом продаются или делаются..
где бегать: https://uaro.kiev.ua/worldmap/ у нас есть классная карта! справа можно переключится на данжы, там правда есть косяк - 1 или 2 данжа не попали но можна с карты зайти или со списка локаций.
70 лвл - можно под пайоном бегать на ГГ, можно в данж 4-5 ходить, можно в гласт ходить кранч или на тех же батори в Альде https://my.uaro.kiev.ua/monster_new/view/?id=1102
в принципе выбираешь мобов по экспе/потом по типу моба/элементу... та хз как, у каждого свои вкусы... мобы зависят от стиля игры... хочешь лениво играть бери стрелы на огонь и на флор и географеров... та блин, тут полёт фантазии вообще не ограничен, в эпизоде 10.3 еще нету порезки проф и скиллов, а баланс игры полностью универсальный, темболее что механики скилов свободные, нету затыков дурных как в реневале.
в нифе 70-80 маловато ходить... в нифе 80+ хорошо, когда водитель патьки лаковый син или кнайт/крузак витовые есть, туда в патьку приста... и там качь нонстоп - главное пиво не брать/присту не наливать Smile))
Reply
#10
и еще лайфхак - https://dbc.reborn.cz/html/mapa.html , я здесь мобов просматриваю по элементам... хоть не наша база, но админскую лень победить почти невозможно ;(

+стрелы на винд и баялан зачищай, как вариант... там тоже хорошо можно посидеть и эксп и карты хорошие дропают
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !