here not play a BOT's
#11
оО то я бачив тебе якраз там. я квест проходив на Хантера треба було докебі бити, я думав то два бота)

от баторі я не памятаю де їх багато... я багато різних РО грав і хай рейти і оффи з х1. всюди різні патчі. наприклад тут немає дуже багато Бабок на першому поверсі Альдебарана, а як дойти я хз кажу 10 років не грав)

я поки норм на Комодо до 75 точно можна, але з прістом можна і в Абіс йти чи як його з геффена на райдріки ті локації. просто на комодо зараз треба АСПД 168-69 аби кріп не рухався - це я мушу робити без Імпровки і мінус дамаг, мінус час вбивання монтсра, але зато не може рухатись)

тобі ж тоже і всім тут +- 30 років може 35+ сам знаєш як це круто пограти цю гру. а ця гра для мене як перша любов, перша ММО РПГ онлайн гра, навіть лінейка ОФФ не затягнула як це РО

Сервер найшов легко (гугл топ серверів РО онлайн 2024 року) і там ви хз до 15 місця якшо не помиляюсь) щей тут Українці - зразу скачувати почав)

я ше в тих ботах не дуже, + качати Ако до пріста це взагалі ппц повний (ти просив не матюкатись) сам точно не зможу, а бота хочу пустити на ППЕ аби компот зварити з 3х штук + скелетона колись вибю.

а ти зараз не граєш? немаєш пріста на кач?

типу я вже шось дуже запутався... там ти ж вродіби писав що мені давав гроші і шмот. а це робили Luna i CureMe і вони бігають в паті постійно в лоянгу і слава Богу не боти, бо хз я б забив жорстко так качатись без грошей... може дали мені в сумі 2кк + АОА - Хоть віддячую Ботлами прістові (бо бю ППЕ) і хочу віддячити Luna - сказавши де качатись норм і може Дропса дам як пета якщо має чим годувати)

Та Мандрагори Флори Георгафери це стандартна фігня дойти до некст профи Магові та Арчерові))) так і грався це База. Гонрюн таке собі, 2к+ експ де я вбиваю швидше Морского Котика і получаю 3.7к коли в Гонрюні сосеш лапу...

я щераз вибачаюсь через сплеск емоцій за БОТів, просто ніколи не чітерив і типу - сам розумієш.

я не памятаю що в Реневалі було, цей патч я теж колись грав ще на МОТРі де був ТОПОМ 400 або й 300 по шмоту. але гнида набухалось як продало сервер і мене забанило ізза того що юзав і ноут і ПК... - це жесть просто без анбана.... тоді 200+ людей забанили 60 з яких ТОПові персонажі з ТОПових гільдій... 212, 218 якщо не помиляюсь.

Ніфхельм крутий, я пю пиво я дамагер - мені можна)) вчора випив тому так щось порвало, а зараз перший раз думаю за 10 років зайшов в РО і так само перший раз взяв похмелитись собі РЕВО))) хахах ... в ніф так треба воділку хорошого + візард, пріст і можна і хантера ну і + можна то не важливо головне щоб ніхто не тупив і там кайф, і ізза того що на МОТРІ першу за Зені дорогу шмотку купив це КОТИК на голову - то дуже хочу тут мати тоже)))

поки думаю 75 лвл на Котиках в соло і можливо якесь паті зберу кудась... хз. То стоп ти не Пріст CureMe? напиши свій нік нейм в грі а то я запутався, бо вони лиш двоє мені помагали 9бо більше ніхто не відписував всі боатми качались, а я писав кожному онлайн щоб хоть 30к дали на вінги і на аваки)

і тому пишу це:

-Обовязково треба зробити при заході автоматично вибивало ще одну вкладку в чаті (Общий чат) тобто де всі пишуть і всі все бачать, - незахочать відключать собі після заходу як і аутолут прописвувати. Для такого онлайну це норма до 300+- чоловік

-і трейдити можна (точніше обмінбватись тут за зені ніхто певно нічого продати не схоче) то можна зробити якийсь варп кафру аби з кожного міста Телепортувала в невелику (як АРЕНА) Кімнату де всі будуть щось продавати

- ну загальний чат це просто БАЗА для цього сервера - сприймайте мої слова як хочете, але дуже надіюсь в майбутньому це побачити

-за місце для Торгівлі сам Адмін придумає, чи ти його друг поучаствуєш тоже, но в хай рейтах в які я грав 400-700 чол це була проста арена квадратна де стояло багато торгашів і ти собі міг зайти в одну локацію до тих хто щось цінне продає.

- як ви зрозуміли я тут певно на довго "місяць+ якщо не піде і заї...усь " але думаю ця любов заставить докачатись до снайперів і паладінів як буде шмот і гроші, аби створити гільду ( і бажано аби правило було аби не юзати БОТів на ГВ - це буде справедливо, де реально 1 ЛК може захватити замок, але вкачай його іпотрать 1к потів аби пробігти снайпера і вбити його а потім вбити Імперіум)

-Але це все в майбутньому дуже буду радий почути від ГМа що він цей весь бред прочитав і щераз вибачитись особисто перед ним за емоційний пост) - я звами надовго:3

в мене досвіду багато я переграв можливо з 30 серверів, по кількості годин як який. але і на хай рейтах і на лов рейтах і на нормал як х10 ЛюміРО таке було російське де я теж ТОП 50 був)

тобто щось писати буду точно і якщо можна нехай Адмін створить теж на форумі де писати пропозиції котрі гравцям здається що мають місце на нашому сервері

ще допишу я просто в ударі блін

-Те що основні елементи стріл є в пайоні і їх можна купити не за космічні суми - це крутяк
Reply
#12
(я скидывал шмот кажысь тайфу с ником Стилер, ханта не встречал)
Smile дохера букаффак и все плохо связаны Smile, можешь считать что я прочитал Smile))
Тут работает очень старый код сервера, по-моему, создать второй чат не позволяет ни клиент, ни сервер, не знаю, нужно смотреть.... не вижу смысла... если нужно торговать - есть пронта и автотрейд, можно бота научить вендинг открывать... короче если я не вижу смысла в каких-то доп локациях, то навряд ли админ будет париться Smile. Я вообще предлагал сделать веб рынок - через сайт выставлять и покупать, что бы в игре ничего не менять и голову с мерчами не морочить - но ему лень Smile
Короче сервер очень старый, точнее код (аж) 2006 года, очень много работы было проделано с кодом и сервером, что бы этот всё работало гладенько и чистенько, много работы проделано по восстановлению и доработке клиентской части, мы тут 4 месяца это всё строили.... и фишка в том что это именно та версия до порезки игры самой Гравитой, последующие эпизоды сильно меняли игру. По этому, игра в этой версии так - как она была 20 лет назад... потихоньку, по мере возможностей и необходимости будем устранять баги. но значительных изменений не будет, т.к. это получится совсем другая игра... Если и будет происходить какое-то развитие, то это будет уже альтернативным проектом.
Reply
#13
я мав наувазі спростити торгівлю - так можливо Онлайн шопінг, напевно це дісйно запарливо. лекше створити локацію і добавити НПЦ хоч в одному місті для телепорту. Але S/T чи як воно не памятаю.. типу продам\обміняю це актуально, малий сервер по онлайну і типу потрібно напевне, я ще попробую когось пригласити сюда але 99,9% хто грались займаютсья своїм життям і їм по 40 років з дітьми))) я ще поки маленький 30 роців майже 31...

- я чесно, щераз говорю: я хочу тут лишитись і помагати зробити гру ліпшою і приємнішою,- так я впав на голову вам як прибитий чмирь який чимось недовольний, але за спиною в мене багато досвіду з цієї гри на різних серверах і щось доповнити (в мірі можливості) я завжди скажу.

-Створіть відповідний пост тут аби свої думки розказували гравці, а то я навіть не знаю як створив цей пост - чесно))

я ще грав коли ТімСпіком користувались бляха... та думаю всі ви тут такі))

+ запитання:

Живих людей є 20+? тобто не закинув мужик 4 бота і фармить 4 локації

я ще попробую в тік ток якесь відео записати, якщо трішки завіруситься то з 5-10 чоловік зайдуть на серв
Reply
#14
Начни с малого: 1. расскажи друзьям, 2. приведи друзей, 3. рекомендуй нас в соцках. а дальше будет видно. В первую очередь это сделано нами для себя, если и тебе это понравилось - будь с нами Smile
Имхо, в наше время это лучше чем всякие психо-доктора Smile
Reply
#15
псіхо доктора не грав - а дивно я сам з Медичного, якби не війна можливо б і закінчив медичний)

-та зняв нібито якийсь ролик в тік ток. я хочу мати паті кудась піти і щоб хтось щось хотів тут.

-доречі в цьому патчі є вежа де є МВП не памятаю де і як попасти... там по ЛВЛах. типу кожних 10 лвлів МВП чи міні бос... шось таке було

Тай більше людей веселіше буде нам всім не лише мені)))

так ти не відповів за пріста - маєш?
я б не відмовився від паті або від допомоги якщо маєш час і пріста завеликого ЛВЛа)

ще би тут аби в настройках можна було Українську поставити ( Українізатори може й є, або російську - вони точно є) було б шедеврально

який в тебе нік в грі? добав мене Untouchable
Reply
#16
могу тя в патьку к ботам взять Smile побегай с ними Smile))


Attached Files Image(s)
   
Reply
#17
одному в соло до пори до часу гратись, хоч на МОТРі і ЛюміРО і ще якийсь хайРейт з Амеркии саму країну не памятаю яка,- грався в соло... (Ну Мотр до пори до часу і як на якому персонажі)

-А хтось є з МОТРу? Терра чи почали з Сіріуса чи як він, яка Гільдія я з Les Enfants Terribles " закохався в цю гільдію" "і був в 187 вродіби але може брешу бо не памятаю, а якешо був то недовго" ТОП 5 гільдій на мій момент) звчиайно в основі був

ще в якісьйсь -chaos- топ 10 гільда була... но тоже не довго там був... вона типу була вродіби Альянсом LET і я пішов потім туда бо в мене шмотки були топовішими ніж в 50% гільди чаосів... зато подивився Аніме Chaos вродіби ізза цієї гри.. або щось путаю

і може маєш Емперіум? подарив би? я хоч буду соло в гільді але ЛЕТів відтворю, я замісником був і це улюблена Гільдія всіх часів та народів у мене) - в 70% Серверах відтворюю гільду цю)
Reply
#18
https://uaro.kiev.ua/forum/showthread.php?tid=7
Reply
#19
а якщо хтось хто має Емперіум прочита це подарить його мені? - дуже прошу)
Reply
#20
подаріть імперіум - вибачте я другий день пю.. )))
щераз кажу за той перший пост вибачення вже є, накипіло я успокоївся,- ви все обяснили дякую
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !