Общий чат
#1
-Зробіть будь ласка общий чат в самій грі. Для цього онлайну це те що потрібно, не всі грають через БОТів і деколи когось найти це дуже і дуже потрібно для паті
Reply
#2
я не знаю який ти хочеш тут "загальній чат" - в данній версії є лише 3 режими передачі загальних повідомлень:
всі - локація
партія
гільдія
або приватні

Я навіть не можу уявити про який це чат може тут бути. в цій версій чат "всі" працює лише на локацію, тому що це технічно так виконано. розглянь вікно чату, тут немає закладок, та потицяй 2 сині крапки - тут немає ще того чого ти хочеш. Скоріш за все - те про що ти кажешь з'явилося лише в 12 Епізоді, чи пізніше. Я переглянув всі налаштування по конфігурації сервера... не пахне нічим подібним
Reply
#3
https://wiki.muhro.eu/Introduction_to_MuhRO
ти мабуть про таке кажеш... однак ти бачиш версію? РЕНЕВАЛ
Reply
#4
Гильдию организуй, собери кто захочет вступить - будет проще Smile
Reply
#5
типу того. Типу організувати зайтішити - вибач на слові я не шарю. типу щоб вибивались в вкладці чату наприклад Us і там могли всі писати всі хто онлайн і тк.д. - це можливо атке зробити? я думаю запаритись можна і це дійсно буде просто Мега ТОП) це думка користувача який відіграв на десятках серверах... кажу як є я ж не розбираюсь

ой я як завжди затупив, по конфігурації кажеш ніяк:? ну але щось подібне чи що... це дійсно дуже великий вплив на сервер принесе - тобі видніше як це зробити і яким чином і який результат буде. це просто пропозиція яку я на 120% підтримую 220% дальше продовжувати не буду

якщо не можливо так і напиши будь ласка щераз. не хватає вмінь ( вибачаюсь) так і напиши. просто ця опція дуже шикарна!)
Reply
#6
для блондынкы по блондыньськы: ТУТ НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply
#7
ок всьо - дякую))
надіюсь не сильно схарив)
Reply
#8
та за штырил, аж до банана Smile
Reply
#9
ти цей вибачай, я не знаю чи в приват тобі написав. Так я зайобую всіх... ну блін маленький онлайн і я ботів не вмію юзати... навіть аби ППЕ вибити собі, серверу не знаю точно з 4 місяці думаю. і мені важко було і є. наприклад зараз мені грошей хватає (з допомогою в 1.5кк від Cureme i Luna) на стріли і аваки і маю аж 50к і ще трішки луту,я всім писав як нуб хто був онлайн в перший день дайте пару зенів на гакунг і якби не помогли я б був би зараз не 80 лвл а 72 без ніфіга. Питання чи маєш Майку можливо і чи зможеш в діскорді обяснити як бота настроїти нормально - приділиш час - якщо бажаєш допомогти. ППЕ бити це святе для ханта) ну якось так

самий більший прикол що свої не відписали а помогли Англомовні люди
Reply
#10
В приват мені написав.
Майки не маю, можешь у Адміна спитати, однак здається він ще не лутив пасан, здається.
Написав би одразу на форумі, скинули б, що є цікавого в загалі. Зенів можу підкинути.
Діскорд, чи інший чат, нами не буде використовуватися, бо якось не практично для нас. Я намагаюся моніторити форум декілька разів на день за можливістю. Адмін буває після 8-9 години десь...
Онлайн на сервері маленький близько 10 людей грає, і то коли як... тому й ботів вирішили не забороняти, однак ботоводство це коли 1-3 ганяєш. А коли 5+ то це вже перетворюється в спорт Smile
Дивися - запустити бота не складно. Завантажуй та запускай. Однак вся корисна інформація вся на англійській на офійійному сайті, є ще ро-фан.ру - там російська (в мене працює через впн/проксі).
Вчити тебе, яак завантажувати та користуватися ПК - ніхто тут не буде. якщо маєш запитання, чи що, то використовуй форум на загальних правилах - у відповідній гілці форума створюєш топік, з запитанням, та наскільки можливий опис проблеми, додаєш свій конфіг, чи частину конфіга (без блоку логін/пароль), та додаєш скриншот або текст помилки, якщо буде мало інформації, то будемо вказувати, що ще потрібно зрозуміти де помилка. Коли трохи зрозумієш що таке OpenKore, то тобі стане навіть дуже цікаво.
Однак, потрібно розуміти, що бот це не програмка, яка робить все за тебе. Це програма яка діє лише за інструкцією, яку ти створюєш сам. Всі помилки, які тобі здаються помилками бота - це твої не до рахунки, чи прості помилки / описки / лінь / неувага... Так, є й програмні помилки як самої OpenKore, так навіть сервера eAthena - однак, ми намагаємося їх виловити, та по можливості пофіксити.
На форумі ми намагаємося використовувати в більшій частині англійську, це я би корисно для себе, та для пошукових систем. Якщо також будешь намагатися використовувати гугл-перекладач, то вже +, адже з десятого посту, почнеш помічати наскільки гугл незграбний... ну то таке собі... можешь використовувати українську, онднак не панікуй, якщо отримаєш англійську відповідь Smile
Я вже зрозумів, що тебе підірвало від ботів на сервері Smile
Коли маєш з десяток ботів, то ти не граєш одним чаром весь день... інколи приходиться, наприклад підняти з нуля до 30-40го лвл руками, однак на це витрачаєш не багато часу 2-6 годин, щоб поставити потім бота, на довгий час. Більше часу проводиш за саппортними чарами, особливо коваль чи алхімік. а на чат в грі взагалі, не звертаєш уваги, бо там все дуже швидко літає Smile.
Коли вже стане мало просто запускати бота на кач в локації, тоді почнеш калупаситися в OpenKore більш глибше, і дійдеш до використовування макросів... ось тут, почнеш вникати в базис програмування - тут свій скілл почнеш прокачувати добряче, адже тут + логіка/алгоритміка та математика, та навіть дуже багато потрібно фантазії, адже бот це лише тупий бовдур Smile.
Тому, якщо здається що форум - це дуже напряжно, то ні, навпаки форум значно спрощує спілкування, адже не потрібно виловлювати онлайн, залишив запит, отримав за декілька годин відповідь, ну доба максимум. А ця інформація стане у пригоді не лише тобі, а може ще й забудеш щось, а завжди зможеш швидко знайти тут.
Якщо складно грати хантом, створи новий акк на той же ємейл, створи нового чара (наприклад лакового ассассіна - я білд накидав на форумі) можу сказати, що на 90+ лвлі він тобі дуже знадобиться, тому що на практиці бачу що навіть рог програє в тричі що наймешь в швидкості прокачки... а пристів тобі знадобиться ого-го скільки Smile Використовуй свій час для фану - ти навіть не здогадуєшся скільки тут є цікавого Smile
Reply


Forum Jump:

Vote for me: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 !