Казахстанці в безвізовому режимі можуть відвідати 27 країн, а також два регіони — Хайнань і Гонконг. У 13 країнах візи можна оформити в аеропортах.

Алматинський важкоатлет Алібек Балакай часто виїжджає на закордонні змагання. Він каже, що в деякі країни світу їздив без візи.

КРАЇНИ безвізового в’їзду

За словами Жупархан Жуйрікбаевой, директора Алматинської туристичної компанії Аssyl-Travel, казахстанські громадяни в безвізовому режимі можуть відвідати 20 країн.

— Включаючи країни СНД, віза не потрібна в таких країнах, як Таїланд, Малайзія, Туреччина, Монголія. Громадяни Казахстану в цих країнах можуть перебувати без візи до трьох місяців. Також безперешкодно можуть виїжджати в Сербію, Македонію, Хорватію. Віза буде потрібно, якщо казахстанці намір поїхати в Пекін, Шанхай. У той час як для поїздки на острів Хайнань візи не потрібно, — говорить директор туристичної компанії.

За словами Жупархан Жуйрікбаевой, немає необхідності збирати документи на візу для поїздки в Гонконг, Еквадор, Шрі-Ланку, Уганду, Нікарагуа, Оман, на Мальдіви і Сейшели.

— Казахстанські туристи їздять в Гонконг, Шрі-Ланку, на Мальдівські острови. У Еквадор і Уганду їздять рідко, хоча там і безвізовий режим, — говорить директор туристичної компанії Жупархан Жуйрікбаева.

ВІЗИ В АЕРОПОРТУ

За словами економіста Манарбека Кажибаева, який цього року їздив у відрядження в країни Східної Азії, в деяких з них візу можна оформити прямо в аеропорту.

— Візи в Камбоджу і Лаос оформляються в аеропорту. Оформлення не займає багато часу. Досить уявити документ і оплатити суму в 30 доларів, — каже Манарбек Кажибаев.

За інформацією алматинського туристичного агентства «Жибек Жоли», казахстанські громадяни візу для в’їзду в деякі африканські країни і на екзотичні острови оформляють також в аеропортах.

На сайті компанії пишеться: «Громадяни країн СНД при поїздці на Маврикій, в Домініканську Республіку, Замбію, Зімбабве візи можуть отримати в аеропорту. Для цього достатньо надати закордонний паспорт, зворотний квиток та інформацію про заброньованому номері в готелі ».

За відомостями туристичних агентств, візи в Антигуа, Барбуда, Барбадос, Непал, на Мадагаскар також можна отримати в аеропортах. Однак візи даних країн проставляються лише в аеропортах столиць.

Візи в Єгипет, Бахрейн, до В’єтнаму можна отримати в посольствах або аеропортах. Якщо поїздка пов’язана з навчанням або участю в офіційних заходах, то візу потрібно отримувати в посольствах, а туристичні візи в аеропортах. Для отримання візи також достатньо мати зворотний квиток і надати інформацію про номер в готелі.

СПИСОК МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Відповідно до офіційних відомостями, казахстанці в безвізовому режимі можуть відвідати наступні країни:

Also you can order here.

Також можна читати


Share →