Дівчата, розкажіть про ши-тцу у кого є. Які радості, які проблеми з цією собачкою. При покупці, на що звернути увагу. Розумію, що яндекс рулить, але хочеться почути з вуст вже полюбили цю породу. Пи-си — я в дуже глибоких роздумах, дуже хочу цю породу, але дитина і чоловік проти (один нікого не хоче, крім братика або сестрички, інший йорика)

Якщо не хочете прибирати за собакою по всій квартирі, то розглядайте варіант вигулу мінімум 3рази на день після року собаки (ДО року 5,6 разів на день щоб привчити до туалету на вулиці) Все теж саме що і з будь-якої дрібної породою, почитайте тему вище "не люблю собаку" і задумайтеся поки не пізно

а вона ж начебто не дуже дрібна) кого не запитаю, все просто мліють — і розумна, і не гавкає, дітей любить, з вовною ніяких проблем. 5,6 раз до року) вражає))

забула написати про "кола під очима", Я так само ладила про це перед покупкою собаки і вирішила цю проблему шляхом вибору окрасу собаки, він у мене чорно-білий. я розглядала окрас чорний, Чермен маска і чорно-білий.

А у нас Лхаса-апсо.Ето НЕ ши-тцу, але близька до них порода, та ж група.

ми побільше ши-тцушек і носик у нас не такий приплюснутий, нот такі ж чарівні довгі вії

Also you can order here.

Також можна читати


Share →