Реєстрація в контакті, зареєструватися в контактах зараз

Реєстрація в контакті Що треба зробити для того, щоб
зареєструватися в контакті? Зараз вам для реєстрації в контакті достатньо мати мобільний телефон, номер якого ви і прикріплюєте до своєї сторінці в цій соціальній мережі. Саме номер вашого телефону і буде логіном для входу на сайт ВКонтакте. Раніше реєстрація відбувалася з прив’язкою до вашого аккаунту електронної пошти, зараз же достатньо і одного телефонного номера.

Хоча поштову скриньку ви теж можете вказати, але це вже не є обов’язковою вимогою. Я вже писав про те, як можна. Бажаючі можуть прочитати і можливо знайдуть для себе деякі корисності. І так, давайте ближче перейдемо безпосередньо до самих моментам для
реєстрації в контакті, яка буде описана і показана практично, для того, щоб кожен бажаючий зміг зареєструватися самостійно. починається з вашого відвідування цієї мережі за адресою http://vk. com /. Це основна сторінка сайту ВК, з якою і починаються всі подальші дії і відносини користувачів.

Отже, нагадую, реєстрація в контакті безкоштовна, у всякому разі, поки це так, чи буде так тривати й далі, відповісти точно не можу. Що стосується facebook, то там чітко говориться, що реєстрація буде, і була завжди безкоштовною. Касаемо сайту ВКонтакте, точно сказати не можу, але впевнений, що якщо не завжди, то ще пару років Рега точно буде безкоштовною. Так що реєструйтесь на шару, думаю, що сторінка в соціальній мережі контакт вам ще знадобиться. Як правильно реєструватися в контакті, та ще й безкоштовно на практиці? Тепер переходимо до самої безкоштовної реєстрації в контакті на практиці.

Для цього вам треба буде перейти на основну, чи то пак головну сторінку сайту VK. Виглядати вона буде як на нашому малюнку, а точніше ось так:

У верхній сходинці набираєте ім’я, а в рядку під нею, своє прізвище. Після чого натискаєте на кнопку Зареєструватися. Після чого переходимо до таких от діям. Вказуємо країну своєї школи. Після вказуємо місто, в якому школа зазначена вами знаходиться. Після чого вкажіть і рік випуску, або вибуття з даної школи.

І натисніть на букву класу, в якому ви кучілісь (а, б, в, г, д, е). Примітка: Цей крок ви можете пропустити на початковому шляху реєстрації, а при бажанні заповнити пізніше. Після цього кроку натисніть кнопку Перейти до наступного кроку. Зверніть увагу ще й на такий момент. Додати друзів ВКонтакте, ви зможете вже в процесі реєстрації, наприклад зі списку учнів школи, або ВНЗ. Але при бажанні зможете це зробити і після того, як зареєструєтесь в контакті.

Далі ви можете додати, або не робити цієї операції зовсім, як додавання ВНЗ. Ясна річ, що кожен користувач не може бути з вищою освітою, хоча це утворення сходить краще всяких грибів після гарного дощу. Звичайно ж, третій крок буде одним з найбільш серйозних моментів у всій
реєстрації в контакті. І його серйозність пов’язана навіть не з такою графою як ваша країна, як з тієї, в якій вам доведеться вказати свій реально робочий стільниковий телефон. Адже саме туди вам прийде код, який вам відішле адміністрація контактів, який ви будете змушені підтвердити обов’язково. Адже якщо ви не підтвердите його або введете неправильні цифри, то реєстрація в контактах для вас буде закрита.

І крім всього ваш номер мобільного, буде ще й логіном для входу Вконтакте. І так званим гарантом безпеки від злому вашої сторінки. Мережа ВКонтактеP буде висилати вам безкоштовні SMS повідомлення на вказаний вами номер. Але вам його треба буде обов’язково підтвердити. Думаю, що з підтвердженням у вас не виникне проблем. Адже це так просто. буде і одночасним початком створення вашої сторінки ВК.

Вводите країну, вводите номер телефону, і отримуєте свій код реєстрації в контактах. Ви вже знаходитеся на завершальній стадії процесу реєстрації ВКонтакте, і вам залишилося ввести код з цифр, який ви отримаєте на свій стільниковий, наданий особисто вами адміністрацією сайту. То після цього у вас з’явитися ваша персональна сторінка Вконтакте. Ця сторінка буде мати такий ось адреса http://vk. com/id2225555. Це зразковий набір цифр, у кожній сторінці вони будуть різними. Поміняти цифрове значення ви зможете на буквене, наприклад, ввівши своє прізвище, якщо така адреса виявиться вільним.

Але все одно цифровий індіфікатор буде закріплений за вами контактами назавжди. Всі ваша сторінка в мережі контакт створена, залишилося її заповнити, додати друзів, фотографії, і т. д. Але про це читайте в інших статтях на сайті
http://www.

new-seti. ru /. Питання: Що може бути логіном для входу в контакт або реєстрації в цій соцмережі, це має бути адреса електронної пошти, або номер стільникового? Відповідь: Логіном в цій мережі може бути і те й інше. Але раджу вказувати ваш стільникового, так, як у випадку блокування сторінки, ви її зможете відновити і змінити пароль. Питання: Якщо я вказав номер телефону, то де і як я можу вказати свій емейл? Відповідь: Поштова адреса ви зможете вказати, зайшовши в Мої Налаштування = Загальні = вводите в графу свою адресу. Питання: Скільки сторінок можна користувачу зареєструвати в контакті? Відповідь: За статутом контактів, користувач повинен мати одну зареєстровану сторінку.

Питання: Реєстрація в контакті є безкоштовною? Відповідь: Так, реєстрація безкоштовна, був невеликий період, коли контакт використовував систему реєстрацій за запрошеннями. Але вона пропрацювала недовго, і ця соціальна мережа повернулася до старої форми. Питання: Чи можна зареєструватися без телефону? Відповідь: Ні, не можна, у всякому разі, зараз. Та й телефон є своєрідним вашим гарантом від злому.

Реєструючись в контакті, ви отримаєте сторіночку в одній з найпопулярніших соціальних мереж Рунета ..

Зареєструватися в контактах зараз



Share →