Повідомлень 1 сторінка 4 з 4

    Людмила Адміністратор Звідки: г.Камишін Волгоградська област 2011-12-07 Повідомлень: 652 Повага. [+ 2 / -0] Позитив. [+ 7 / -0] Стать: Жінка Вік: 30 [1985-08-15] Провів на форумі:

1 місяць 10 днів Останній візит:

2015-05-16 16:18:45

Вам знадобиться

— матеріали для підлоги (бетон, асфальт, дошки);

— матеріали для стін (металеві прути, сітка, решітка, а також дошки, профнастил);

— матеріали для даху (дерев’яні балки, черепиця, шифер, руберойд);

— будка.

1 Визначте розмір вольєра, для цього виміряйте собаку в холці. Якщо собака невелика, менше 50 см, їй буде достатньо площі 6 квадратних метрів. Для собаки зростанням 50 — 65 см передбачте вольєр близько 8 кв. м. а собаці вище 65 см може виявитися мало навіть 10 «квадратів». Для кількох собак збільште площа хоча б в 1,5 рази.

2 Виберіть місце для вольєра, це повинна бути простора суха майданчик, з достатнім провітрюванням і освітленістю. Зверніть увагу на наявність подразників, якщо ви плануєте розводити щенят, зайві тривоги для собаки будуть абсолютно ні до чого.

3 Продумайте конструкцію вольєра. Для зимового проживання обов’язково передбачте невелику будку, а для ощенившейся суки повинен бути готовий затишний утеплений будиночок з подвійним входом. Чим вище ви зробите стелю вольєра, тим зручніше буде його прибирати.

4 Почніть будівництво вольєра для собак. Позначте і розмітьте периметр. Якщо ви підходите до будівництва серйозно, залийте бетонний фундамент на глибину 0,5 метра. В крайньому випадку, зробіть підлогу з дощок. Щоб підлога можна було мити зі шланга, зробіть ухил у бік виходу. Долівку не тільки холодний, але і містить в собі небезпеку того, що собака може прорити хід під однією з загородок.

5 Підніміть стіни вольєрів. Хоча б одну стіну зробіть прозорою, з металевих прутів або решітки. Оптимальне рішення — заварені на однаковій відстані гладкі металеві трубки або прутки з кроком 50 — 100 мм (залежно від розміру собак). Якщо собаки не великі, використовуйте решітку або сітку-рабицю, але врахуйте, що сітка рабиця не надто надійна і буде гриміти кожен раз, коли собакам захочеться на неї стрибнути. Глухі стіни виконайте з дерева, шиферу, профнастилу, одна зі стін може бути стіною будинку або паркану.

6 Якщо ви плануєте критий вольєр, зробіть дах. Для цього зміцните крокви, обрешітку і покрийте будь-яким підходящим матеріалом: шифером, черепицею, руберойду, оцинкованого заліза. Висота даху повинна бути такою, щоб людина могла перебувати у вольєрі в повний зріст.

7 Забезпечте собак теплими будками і годівницями. Для собаки з щенятами передбачте гарне просторе приміщення з подвійним входом (а також входом для вас). У кожному разі будка повинна бути утеплена, тому оббейте стінки зсередини теплим матеріалом — повстю, старим килимом і т.п. Дуже зручна для собаки будка з плоским дахом, на якій вона змогла б лежати.

8 Двері вольєра повинна закриватися на засувку, але обов’язково передбачте більш надійний замок, щоб мати можливість закрити собак, коли вас не буде вдома.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →