Мене часто запитують з якого віку Ви привчаєте цуценят Чихуахуа або Тієї тер’єра до лотка ?

З раннього віку, з 3 тижнів малим крихтах ставлю лоточок, мало того висаджую на цей лоточок після їжі і сну, кажу: писай-писай-делай, лоточок-газетка. Може це звичайно схоже на кодування і «зомбування», але дає результат. У 1,5-2 місяці щеня пісяє і какає тільки в лоток. в якій би частині вольєра або клітинки він не стояв. Точно так само як з малими дітьми. Донесіті сенс своїх вимог і бажань цуценяті і він Вас почує, але потрібно бути наполегливим і не пускати все на самоплив.

А якщо щеня приходить в новий будинок?

Лоток на який щеня писав у заводчика роздобути не завжди можна, братики — сестрички — однопометніков, вони те ж туди пісяють. але це не проблема. Можна коли щеночек пописает. промокнути газетку і постелити її в лоточок. Коли цуценя приходить в новий будинок потрібно перший час його висаджувати, після їжі, ігор і сну. Почав крутитися на одному місці в «оберемок» його і на лоток і все з вироком: писай-лоточок. Контроль і навіювання, навіювання і контроль, а вже потім Ви будете пожинати плоди виховання.

Коли купуєте новий лоток (Приблизний розмір 40х20х5 см) не забудьте його помити, можна засобом для миття посуду, а можна милом. Це ж відноситься до клітинам, мисках і іграшок (іграшки краще помити дитячим милом). Якщо Ви купили будиночок або лежачек без упаковки, то виперіть його і висушіть. Хоча в наш час краще випрати і упакований ….

Бувають дуже цікаві випадки … .ми купили цуценя. а він не хоче писати в лоток .

З’ясовується, що квартира 120 кв.метрів (таке може бути і з меншою жіл.площадью), щеня поселений у великій кімнаті, а лоточок поставили у ванній кімнаті … і не показали толком це місце, мовляв сам йди — шукай лоток і в нього роби … А якщо будинок в два поверхи або краще в три, а лоток на першому, а щеня на 3-му — для малесенького це те ж саме, що і просто квартира.

Принесли цуценя в новий будинок. приготували миски, лежачек — поставили лоточок — поруч, але не близько їжі і лежачках, а в полі зору цуценя — в 2-3 метрах, показали цей новий лоток (навіть якщо щеня був привчений. краще перший час простежити) звик щеня робити свої справи в лоточок, тільки тоді поступово — відсуваєте по не многу в те місце — яке Ви вважаєте краще підходить для цього у Вашому будинку: ванна, туалет, передпокій або кухня …. У 2-3 тижні укладетеся з цією дресурою … .а якщо хороші задатки у цуценя. то й раніше. Але будьте наполегливі, стійте на своєму, не давайте спуску, не в якому разі не бийте цуценя (та ж газеткою) і не сваріть голосно, просто отчетаться — «як не соромно така велика дівчинка чи хлопчик, а написав на паркет, килим та ін . а-я-яй ».

Піпісал або покакав в лоточок, хвалимо цуценятко — ти моя розумниця, моя хороша, ми пописали.

Все вищесказане відноситься і до Подрощенная цуценятам, а так само до дорослих особин що змінив своє місце проживання.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →