Де купити полімерну глину.

Що таке полімерна глина?

В інтернеті ви напевно зустрічали такі назви: Polymer Clay, Sculpey, Premo, Cernit.

Біжутерія з полімерних матеріалів в наш час є однією самої затребуваних серед молоді. Ці прикраси яскраві, незвичайні, легені. Кожен виріб унікально. Дуже часто ми вибираємо прикраса під настрій і під одяг. Полімерна глина дає нам унікальну можливість створити або купити саме такий аксесуар, який нам хочеться. Хочеш — у вигляді апельсина, хочеш у вигляді невідомої звірятка, а хочеш — у вигляді екзотичного квітки. Найголовніше, ви ніколи не побачите подібна прикраса на комусь ще. Хочете самі навчитися творити з пластики?

Історія виникнення полімерної глини, види пластики, представлені на ринку сучасних матеріалів для творчості.

Що потрібно для початку

Найперше, що знадобиться кожному, хто вирішив зайнятися пластикою.

Інструменти й пристосування для роботи з полімерною глиною. Якісь із них потрібні обов’язково, без інших можна обійтися. Техніка безпеки при роботі з пластикою, основні вимоги.

Інструменти для майстра прикрас.

У попередніх статтях, присвячених збірці прикрас своїми руками, ми згадували про інструменти, потрібних в такій творчій роботі. Сьогодні докладніше розповімо про ці інструменти. Без деяких з них практично неможливо обійтися, іншим можна знайти заміну або зовсім виключити з арсеналу майстра по прикрасам, але всі вони дають нам можливість створювати прикраси та сувеніри з полімерної глини із зручністю і легкістю, і зібране виріб буде виглядати професійно.

Як ужимать, зменшувати ковбаску.

Коли ми робимо візерункову "ковбаску" з полімерної глини, вона виходить найчастіше в діаметрі набагато більше, ніж нам треба для роботи. Як правильно зменшити "ковбаску", Щоб не спотворити її малюнок?

Техніка запікання.

На чому запікати вироби з полімерної глини. Тут представлені основні прийоми і пристосування для запікання.

Робота з паста-машиною.

Паста машини для полімерної глини (пластики) призначені для розкочування полімерної глини (пластики) в ідеально тонкі й рівні листи заданої товщини. А, як відомо, це запорука успіху майбутнього виробу. Важливість і необхідність паста машини важко переоцінити, вона однаково потрібна як початківцям, так і професіоналам. Пасту_машіну заміниш навіть роллером-качалкою. Крім вищесказаного, за допомогою пастf-машини можна створювати різні текстурні поверхні. Найголовніший інструмент будь-якого поважаючого себе майстри роботи з пластикою.

Градієнт кольору вручну.

Якщо у вас ще немає паста-машини, це зовсім не означає, що плавний перехід кольору при роботі з полімерною глиною вам недоступний. Він просто трохи більше складний, якщо потрібно зробити складний або об’ємний перехід (з великою кількістю пластики).

Покриття пластики фарбою і лаком.

Покривати виріб лаком чи ні кожен вирішує сам, але мені (у більшості випадків) здається, що лакована пластика виглядає багатше, завершений. Також для захисту виробів з пластики від зовнішнього середовища або додання їм глянцевого блиску бажано покривати їх лаком.

Лаки для пластики.

Один з найскладніших процесів в роботі з полімерною глиною — лакування виробів. Те лак не сохне і липне до всього підряд, то відшаровується, то тьмяніє, щось не блищить як хочеться. І зазвичай підбір відповідного лаку стає досить важким заняттям. Ось тому я хочу представити вам дуже докладна і великий огляд з різних видів лаку.

Шліфування й полірування виробів з полімерної глини.

Полімерна глина Sculpey

Also you can order here.

Також можна читати


Share →