Можуть Чи роботи воювати за солдатів?

Чи можна воювати за допомогою армії машин, яких дотримуються всі закони війни, і завдяки яким ця війна стає більш безпечною для людини? Творці військових роботів майбутнього відповідають на це питання позитивно.

Більшість сучасних роботів, за винятком безпілотних літаків, не приймають участь в активних бойових діях, вони вирішують допоміжні завдання, такі як розмінування.

Проте вже зараз в арміях світу використовується 8000 роботів, і деякі експерти вважають, що у військовій справі гряде революція.

Співробітник американського підрозділу британського виробника роботів, компанії QinetiQ, Боб Куїн, вважає, що в майбутньому на полі бою стане з’являтися все більше і більше роботів, у тому числі і безпілотних.

Військова революція у робототехніці вже досить далеко просунулася в повітрі: керовані на відстані безпілотники відіграють найважливішу роль у деяких сучасних конфліктах, таких як афганський.

Що стосується наземних дій, то тут роботів використовують набагато менше.

Однак у міру того, як у різних конфліктах зростає кількість жертв серед натовських солдатів і офіцерів, аргументація виробників роботів буде здаватися все більш переконливою.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →