Для багатьох собаківників собака стала не просто улюбленим вихованцем в сім’ї, а й справжнім і повноправним її членом, який потребує дбайливого догляду і турботи. Особливо це актуально тоді, коли «брати» наші менші раптово захворіли і потребують кваліфікованої ветеринарної допомоги. Оскільки у тварин, як і у людей, може виникнути цілий ряд хвороб, пов’язаних з травним трактом, нервовою системою і хворобами лап, які є найпоширенішими у даного різновиду тварин. Для запобігання ускладнень рекомендуємо не затягувати із замовленням ветеринарних послуг.

Так, наприклад, у собаки може несподівано з’явиться пухлина і кульгавість, причому причини даної хвороби можуть бути самими різними і непередбачуваними. Можливо, це стало наслідком занози, яку тварина могла занести під час прогулянки на вулиці або занадто довгі відросло кігті, що заважають нормально пересуватися по вулиці. Для того щоб позбавити вихованця від страждань і мук, можна самому витягнути скалку з ранки і обробити уражене місце за допомогою йоду або зеленки.

При цьому не варто забувати і про проведення своєчасного догляду за кігтями, який допоможе уникнути пухлини на лапі та багатьох інших проблем в майбутньому. Для того, щоб встановити точну причину необхідний виклик ветеринарного лікаря додому. який зможе поставити правильний діагноз коханому вихованцеві. Так як нерідко причиною кульгавості можуть бути і більш серйозні хвороби лап у собаки. серед яких найпоширенішою прийнято вважати панарицій.

Лікування лап у собак

Це досить поширене захворювання являє собою утворення невеликих виразок в районі кігтів, які можуть утворюватися при травмах і ударах кінцівок тварин. А потрапляння в ранку пилу і бруду може додатково спричинити нагноєння ранки і викликати розвиток запального процесу. Як правило, лікування лап у собаки в такому випадку супроводжується не тільки прийомом антибіотиків, призначених ветеринаром, але й приготуванням спеціальних дезінфікуючих ванночок, які всіляко сприяють швидшому і дбайливому загоєнню ран. Проте в тому випадку, якщо запалення лапи у собаки все більше і більше прогресує. можливо навіть видалення кігтів і фаланг пальців.

Для того щоб уникнути цих, а також таких серйозних захворювань, як пухлина на лапі у собаки, необхідно стежити і оглядати тварину після кожної прогулянки. А в разі виявлення у нього сторонніх предметів, ударів або ран, необхідно вчасно надавати кваліфіковану медичну допомогу, скориставшись послугами наших фахівців. Ветеринари нашої ветеринарної клініки зможуть не тільки правильно обробити ранку, що утворилася, і накласти на лапу пов’язку, але і розкажуть господареві тварини, як правильно доглядати за своїм вихованцем надалі.

Телефони ветеринарної клініки для виклику ветеринарного лікаря додому:

 • +7 (495) 669-31-09, +7 (985) 774-39-13 (у Москві)
 • +7 (812) 955-22-94 (у Санкт-Петербурзі)

Also you can order here.

Також можна читати

 • ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ

  ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ Довгоочікувана літня пора вже настала, і значить, прийшов час подбати про наших волохатих друзях, забезпечивши їм життєво необхідну прохолоду. Собаки, через особ…

 • 5 надійних способів як навчити собаку команді — Голос.

  Команда «Голос» входить до списку базових команд для собак. Для службових порід це обов’язковий норматив . адже своїм гавкотом собака може налякати недоброзичливця, захистити будинок і господарі…

 • Що і як краде ворона

  Ворона — пташиний геній. Вона віртуоз по частині крадіжок, краде все, що погано і не дуже погано лежить. Ворони не тільки дрібні злодюжки, а й викрадачі пташенят. Вони часто збираються в зграї дл…


Share →