Які прикмети приносять щастя в новий будинок?

Нарешті, здійснилося! Всі мої друзі і просто знайомі вітають мене з тим, що тепер у мене є свій дім. Насправді не будинок, а квартира, але все-таки… все ще попереду. Звичайно, відчуття від отримання нерухомості у власність словами не передати. Але, здається, що ось тільки зараз життя-то і починається.

Після завершення ремонту і купівлі всієї необхідної меблів, справа залишається за малим — влаштувати новосілля. А перед тим як в’їжджати в новий будинок, я вирішила дізнатися, дотримання яких прийме принесе нам щастя? Звичайно, хтось назве все це марновірством і буде правий, але, тим не менше, дотримання більшості традицій приносить удачу. Хай щастить всім, хто вступає в новий етап свого життя.

Отже, насамперед, квартиру необхідно "почистити" від негативних енергій. Для цього підійде гілка сушеного звіробою, свічка з церкви або пахощі із запахом лаванди.

Перше коло ви робите, починаючи від дверей, проти годинникової стрілки, з метою спалити весь накопичений негатив, потім за годинниковою стрілкою, уявляючи собі, як добре ви будете жити в новому будинку.

Потім, вставши перед дверима, витягніть руки долонями вгору і уявіть, що ви ставите захисний щит перед вхідними дверима квартири. Якого кольору буде цей щит — вирішувати вам.

Золотий, фіолетовий або ліловий колір принесе у ваш будинок багатство. Рожевий і червоний кольори обіцяють любов і ніжні стосунки в родині. Синій, сірий забезпечать успіх у бізнесі. Жовтий, оранжевий, зелений — принесуть здоров’я. Срібний або білий допоможуть залучити в будинок хороших людей і помічників.

Другим етапом є задача подружитися з домовиком. Кращий спосіб для цього — влаштувати бенкет на весь світ, а просто кажучи — вечірку з близькими друзями і смачними наїдками. При цьому добре б, щоб на столі був Новосільна коровай — символ благополуччя і достатку в домі.

Рекомендується відзначати новосілля двічі — перший раз для найближчих людей в перші вихідні після переїзду. Другий раз вже для численних гостей, коли перестанете себе почувати гостями в новому будинку.

Гарною прикметою також вважається забрати з собою віник зі старої квартири. Якщо у вас раніше жив домовик, покличте його з собою.

Можна пустити першим до хати кошеня, а можна і собаку. Тварини відчувають сприятливі місця. Вважається, що кішка лягає на місце з негативною енергетикою і "бере її на себе", А ось в те місце, куди лягла собака, можна поставити ліжко, собаки краще відчувають місця сприятливі.

Не забудьте повісити підкову на вхідні двері так, щоб кінці її дивилися вгору, таким чином, сприятлива енергія в будинку буде накопичуватися. Якщо підкову повісити вниз ногами, то все добро з дому витече. Можна також повісити її у формі літери "З", Це буде означати, що в будинку живе Щастя.

Звичайно, можна не звертати уваги ні на які прикмети та іншу містику, але так хочеться вірити, що все в твоїх руках. Головне — ставитися до всього спокійно і з почуттям гумору. Колись для мене окрема квартира була нездійсненною мрією, а тепер — будь ласка, ось вона, моя. А все почалося з того, що я вирішила для себе — мрії збуваються!

Also you can order here.

Також можна читати


Share →