Гардеробна кімната – це ємне, добре організоване простір, що дозволяє зберігати не тільки одяг, але й мало використовувані господарські предмети, старі речі та взуття. При вирішенні питання, як зробити вбиральню, в першу чергу необхідно визначитися з її габаритними розмірами і місцем розміщення. Тому тут можуть знадобитися знання як зробити перегородку з гіпсокартону з дверима.

У невеликих квартирах старого планування під облаштування гардеробної кімнати можна використовувати комору. У більш просторих квартирах під таке приміщення краще виділити простір не менше 3 метрів в ширину, що дозволить не тільки обладнати полиці по обидва боки вбиральні, але і дасть свободу переміщення господарям квартири.

Порядок робіт, що визначає, як зробити вбиральню. наступний:

Створення каркаса гардеробній або установка перегородки

У випадку, коли передбачається розмістити гардеробну в ніші, для її відділення від решти простору, досить встановити перегородку. В якості перегородки можна використовувати розсувні дверні конструкції або змонтувати стіну з гіпсокартону, передбачивши в ній дверний проріз.

Розсувні двері (по типу шафи-купе) можна змонтувати самому, для цього необхідно встановити на підлозі і стелі готові напрямні, які продаються в будь-якому будівельному супермаркеті. Кріплення проводиться за допомогою саморізів або дюбелів. У комплект до напрямних входимо роликова система, яка кріпиться до стулок розсувної системи. Після закріплення роликів, стулки вставляються в направляючі і конструкція готова. Єдиною умовою установки і нормальної роботи розсувних дверей є рівна поверхня підлоги і стелі.

Внутрішні оздоблювальні роботи

Після відділення простору необхідно провести внутрішні оздоблювальні роботи, до яких відноситься облаштування підлог, оштукатурювання стін і поклейка шпалер. Звичайно, у випадку, коли під гардеробну відведена частина житлової кімнати за допомогою встановленої додаткової перегородки, оздоблювальні роботи будуть мінімальні.

Прокладка комунікацій

Гардеробна кімната повинна обов’язково мати якісне освітлення, щоб полегшити пошук необхідних речей, і мінімум одну розетку. Для надійності проводки та мінімізації трудових витрат прокладку кабелю можна виконати поверх стін в спеціальних пластикових коробах.

Монтаж полиць, перекладин для вішалок

Для того щоб завдання, як зробити вбиральню, була вирішена максимально ефективно, в ній повинно бути передбачено безліч всіляких полиць, ящиків і вішалок. Полиці можна змонтувати з дерева, ДСП, металу, а можна придбати готові стелажі в меблевому магазині або під замовлення.

Для того щоб зробити полки під зберігання речей своїми руками можна скласти проект, із зазначенням конкретних розмірів кожної полиці і ящика. Потім в будь-якому цеху, що займається обробкою ДСП, необхідно замовити розпил і крайкування деталей згідно представленої специфікації. Всі кріплення, ручки, куточки, конфірмати та інші деталі для кріплення полиць і ящиків можна придбати на будівельному ринку або в спеціалізованому магазині. Після того, як буде готовий розпил ДСП залишається тільки зібрати конструкцію відповідно до розробленого проекту.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →