Акція на дизайн логотипу і фірмового стилю

Хочемо поділитися з Вами чудовою новиною — наша компанія оголошує про старт акції на розробку дизайну логотипу і фірмового стилю.

Нові роботи в нашому портфоліо

Фірмовий стиль і сайт для La Pointe Truffles

Завершили розробку пакету фір. стилю і сайту візитки для La Pointe Truffles.

Нова робота в портфоліо — новий адаптивний сайт для компанії "Медведєв і К"

Як зробити кімнату красивою, затишною і оригінальною

В даний час неймовірну популярність серед жителів нашої країни заробили натяжні стелі. Але неймовірний асортимент різних плівок, і велике число спеціалізованих фірм, що займаються монтажними роботами, ставить перед необізнаними людьми вельми непросту задачу, що стосується правильного і обдуманого вибору, який зробить будь-яке житлове приміщення красивим, затишним і оригінальним.

Спочатку слід чітко визначитися з бажаним типом майбутньої стелі, оскільки він може бути і матовим, і глянсовим, і сатиновим і т.д. І кожен з цих видів включає цілу лінійки продукцію, здатну надати величезний вплив на створення загального дизайну будь-якого інтер’єру. Наприклад, глянцева стеля не тільки візуально збільшує кімнату, роблячи її вище і просторіше, але і додає неабияку кількість світла.

Прихильникам класичних інтер’єрних рішень припаде до душі матова стеля. Це прекрасний вибір для будь-якого приміщення. Єдине, про що потрібно подумати, вибираючи матову фактуру, чи не буде оновлена ​​кімната надмірно темною, оскільки матова плівка ПВХ практично не відбиває світло. Щоб хоч трохи збільшити відображає здатність матового натяжної стелі, була створена його сатиновая різновид.

Особливо затребувані натяжні стелі. не мають швів (з’єднань). Найбільш вдалим вибором для великого приміщення є безшовна тканинна продукція, що дозволяє використовувати цілісне полотно без будь-якого зварного шва, здатного внести негативні нотки в зовнішній образ кімнати. Роблячи вибір, на користь безшовної продукції, слід пам’ятати, що її вартість буде істотно перевищувати стандартні варіанти.

Сьогодні численні фірми пропонують споживачеві численні варіанти дизайну стель з плівки ПВХ. Вони формуються всілякими поєднаннями різних кольорових гам, застосуванням різних освітлювальних приладів, фотодруком, художнім оформленням, багаторівневим монтажем і т.д. Якщо людина бажає зробити свою кімнату дійсно унікальною, то розвиток сучасних технологій освітлення (оптоволокно, світлодіоди) дозволило створити стелю зоряне небо. дивним чином імітує нічний небосхил, який навіть можна змінювати за допомогою спеціального блоку управління. Вибір того чи іншого дизайну залежить лише від смаку і переваг конкретного покупця, а професійні консультанти спеціалізованих фірм завжди готові прийти на допомогу, пропонуючи ознайомитися з різними прикладами.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як зробити дачу затишною і стильною

    Для кожної людини дача має бути особливою, а головне, відповідної настрою. Для того, щоб надати дачі особливий шарм, багато людей намагаються придбати найцікавіші шпалери і інші оздоблювальні мат…

  • Як зробити багаторівнева стеля з гіпсокартону

    Направляючий профіль; Стельовий профіль; Прямий підвіс; З’єднувач профілів (краб); Саморізи метал-метал (клопи), метал-гіпсокартон; Дюбель-цвяхи. Переваги багаторівневих ГК стель За допомогою б…

  • Як зробити зоряне небо на вашій стелі.

    Як зробити зоряне небо на вашій стелі. Якщо Вам набрид нудний і одноманітний вигляд вашого підвісної стелі, то з ним можна зробити масу різних робіт, що б виправити це становище. Підвісні стелі м…


Share →