Багаторівневі стелі з ГКЛ дуже красиві.

При уявній складності багаторівнева стеля зробити самостійно досить просто. Головне — дотримуватися при роботі всі правила і діяти в певній послідовності.

Тому, хто не має уявлення про те, як зробити стелю багаторівневий з гіпсокартону, радимо прочитати цю статтю. Ви зрозумієте, що все не так вже й складно, як багатьом може здатися. Після прорахунку потрібної кількості матеріалу і його придбання потрібно обов’язково підготувати стелю до роботи (див. Багаторівневі натяжні стелі своїми руками: краса поверхні і міцний каркас).

      Розмітка поверхні

Після очищення виконується розмітка. Розмічається розташування майбутнього профілю по периметру.

Зверніть увагу! Слід зазначити, що підвісна стеля буде знаходитися трохи нижче рівня основного. Якщо ж планується кілька ярусів, кожний наступний прикріплюється нижче попереднього. Розмітку виробляють по стінах з урахуванням того, що між рівнями будуть світильники. Тому відстань повинна дозволяти розмістити їх (див. Багаторівневі підвісні стелі — практична естетика у вашому будинку).

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як зробити дачу затишною

    Кожен, у кого є дача, мріє перетворити це місце в справжній райський куточок, де можна буде повноцінно відпочивати від міського шуму і суєти і насолоджуватися красивими пейзажами. У минулі часи н…

  • Як зробити життя щасливим, одним єдиним досягненням!

    Хочете простий покроковий алгоритм того, як зробити життя щасливим . Та запросто! Мені не шкода. По-справжньому щасливою людина може бути лише тоді, коли він реалізує те, навіщо він прийшов у цей…

  • Як зробити собаці родовід Паростки життя

    Як оформити нульову (реєстрову) родовід для цуценя? Має свої нюанси та оформлення нульовий родоводу (без щенячого картки). Адже не кожна собака знаходить собі будинок через сумлінних заводчиків….


Share →