10-10-2012 +4021

Ніхто не стане сперечатися з тим, що квіти — це, швидше за все, найпоширеніший і універсальний подарунок, однаково відповідний як для представниці прекрасної половини людства, так і для чоловіка. Природно, у ювіляра, що отримав в подарунок різні букети квітів, після свята виникає закономірне питання про те, куди ж їх поставити. Прекрасно, коли в будинку є кілька різних по висоті і ширині ваз, які і будуть затребувані в такому випадку, Але, на жаль, буває і так, що ваз в будинку зовсім мало або вони не підходять для великих букетів, що говорить про те, що вази теж необхідно купувати правильно. На що ж слід звертати увагу при покупці вази для квітів? Давайте позначимо основні критерії подібного вибору.

Природно, при покупці вази не можна дати однозначну пораду по її зовнішньому вигляду — в цьому питанні кожен вільний спиратися на свій смак. Але, тим не менш, набуваючи вазу для квітів, не робіть поспішних вчинків — навіть якщо вподобана вам ваза виглядає прекрасно, варто подумати, наскільки гармонійно вона впишеться в загальний інтер’єр вашого житла. А це багато в чому залежить від форми вази і матеріалу, з якого вона виготовлена.

Кришталеві вази, які ніколи не втрачають своєї актуальності, зазвичай прекрасно вписуються в класичний інтер’єр. У такій вазі дуже вигідно виглядають такі благородні квіти як троянди, гладіолуси або гвоздики.

Скляні вази не вимогливі до дизайну квартири або будинку. Їх можна купувати як любителям мінімалізму, так і тим, хто віддає перевагу модерн — вази для квітів зі скла будуть виглядати елегантно і стильно в обох випадках. У такі вази бажано ставити однотонні букети, які будуть виглядати в них дуже мило.

Якщо ви підбираєте вазу, яка повинна гармонійно вписатися в етнічний стиль приміщення, то вам краще звернути свою увагу на порцелянові, глиняні або керамічні вироби. Вони прекрасно підходять для невеликих ніжних квітів, наприклад, ромашок, незабудок або волошок.

У випадку, коли ваше матеріальне стан не дозволяє вам придбати відразу кілька ваз для різних букетів, купіть максимально універсальну модель. Вона не повинна мати химерних форм і, безумовно, повинна бути витримана в одному кольорі. Така ваза не тільки підкреслить природну красу будь-якого букета, але й буде чудовою прикрасою будь-якого святкового столу.

Немаловажним критерієм вибору вази для букета також є її форма. Якщо ваш вибір припав на виріб звичайної циліндричної форми, то вам слід знати, що в подібній вазі найбільш вигідно виглядають пишні букети. До того ж, в циліндричні вази ви легко зможете поміщати букети з яких-небудь незвичайних за своєю формою квітів.

Досить часто у продажу можна зустріти вази з шийкою, що. Такі моделі більше призначені для квітів, що мають однакову висоту. Ними можуть бути тюльпани, айстри або, приміром, проліски. Щоб букет виглядав розкішніше, бажано розташовувати квіти по колу горлечка вази, а не в її центрі.

Пишні квіти, що мають короткий стебло, переважніше зберігати в вазах, що мають форму кулі. Зазвичай їх використовують для маргариток, декоративних ромашок або хризантем.

Вази, які поступово розширюються до верху і виглядають, як невеликий горщик, більше підходять для великих і розкішних святкових букетів. А ось у вазу з вузьким горлечком бажано поміщати трохи квітів, що мають довге стебло. Для такої вази ідеально підходять, наприклад, тюльпани або гвоздики. Дуже красиво у вазі подібної форми виглядає одна троянда.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як вибрати вазу для квітів

    Квіти найпоширеніший подарунок у світі. Напевно, багато рано чи пізно стикаються з проблемою, куди ж поставити отриманий в подарунок букет? У будинку у хорошої господині, безсумнівно, має бути к…

  • Як вибрати меблі для дачі — ми знаємо, як!

    17-05-2011 2005 На сьогоднішній день все більша кількість людей набуває заміські будинки. Після важкого і довгого проводження дня на садових грядках, ви, напевно, робите все для того, щоб розслаб…

  • Як вибрати зручні кросівки для своєї дитини

    Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче: applepages.kz/ru/view_element.php?id=31977 gt; Як вибрати зручні кросівки для своєї дитини? lt; / agt; Для дітей кросівки, н…


Share →