Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче:

applepages.kz/ru/view_element.php?id=191"gt; Як вибрати пограти щось з мобільного? lt; / agt;

Коли тільки стали з’являтися гри в мобільних телефонах, кожен підліток, хотів собі саме ту модель, в якій були хітові предуставновление додатки. Дивлячись на ігри, випускають зараз, я не бачу такого користувача інтересу, як раніше. Може гри пішли не ті, а може грати вже не сильно хочеться. А адже, що було раніше. Грали діти та батьки, грала молодь і люди похилого віку. Так у що ж вони грали?

Snake (Змійка)

До сьогоднішніх днів мало хто відмовиться пройти пару рівнів в цій грі. Якщо почнеш грати, то зупинитися дуже складно. Про змійку дізналися в той, момент, коли мобільний телефон Нокіа 3310 став найпопулярнішим у світі. Досі пам’ятаю час, коли сидів за партою і ми передавили цей мобільник по руках граючи по черзі в Snake. Кожен намагався побити рекорд. Вдавалося це не багатьом. Грати в "Змійку" можна до нескінченності.

Коли почали виходити мобільні телефони з кольоровим дисплеєм, змійка стала перетворюватися. Її пофарбували, у гру додали кілька рівнів, з’явилися нові бонуси. Грати стало в кілька разів цікавіше.

Але через кілька років, мені вдалося побачити всіма улюблену "Змійку" в тривимірній грі. Вона не виправдала очікування публіки. Грати стало незручно, а рівні стали нікчемними.

Хоч і перевели найпопулярнішу гру в тривимірний формат, вона не втратила своєї популярності. Адже старі ігри завжди можна закачати собі в мобільний телефон.

Ballon Shuter

Ще одна гра, яка була презентована на мобільному телефоні Siemens A50. Збивати кульки виявилося настільки ж цікавим, як і збирати змійкою різні бонуси. Цей шутер час від часу перекочовують на наступні моделі марки Siemens, але коли з’явилася нова гра, яка встала на рівень хіта про Нокіа, про "Ballon Shuter" забули.

Правда, мені довелося бачити, як і зараз підлітки грають в ній на лекціях надії побити попередній рекорд.

Stack Attack

Це ще один хіт від компанії Siemens. Суть гри полягала в тому, щоб бігає по екрану мобільного телефону чоловічок розставляв кубику по всій ширині. Якщо збиралася повна смужка, вона пропадала, прямо, як в тетрісі.

Перша така гра з’явилася на Siemens A55. Саме, після релізу цього телефону і почалася боротьба двох хітів. У A55 спочатку було завантажено відразу дві гри – це Ballon Shuter і Stack Attack, тому користувачеві надавалася можливість вибирати, в що грати. У наступних версіях, шутера не стало, а Stack Attack почало розвиватися з неймовірною швидкістю.

Після випуску абсолютно плоскою ігри, розробники вирішили спробувати випустити щось середнє між тривимірної і двомірної грою. Вийшло не дуже. Зате версія, яка вийшла до цього експерименту, досі популярна у користувачів, хоч марки Siemens, як такий вже не існує.

Підводячи підсумок, хотілося б сказати, що користувачів мобільних телефонів в першу чергу привертає простота гри. Та ж "Змійка". Всього лише збирати кубики і ростити змію. Досить просто і зі смаком. І на даний момент все також користуються популярністю саме ті ігри, які були в початкових версіях мобільних телефонів. Не потрібно тривимірного зображення і сильно якісної графіки. Вистачає і того, що користувачеві цікаво обіграти самого себе – побити свій рекорд.

Ці три хіта, що вийшли в мобільних телефонах так давно, залишаться в серцях багатьох. А грати в них буде ще не одне покоління.

Можливо Ви шукали:

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як вибрати дзеркало (шафа, з підсвічуванням) для ванної кімнати

    Як вибрати дзеркало (шафа, з підсвічуванням) для ванної кімнати Щоб вступити в групу, Вам необхідно увійти . Інформація Опис: Погодьтеся, дзеркала володіють унікальними властивостями, дозволяючи…

  • Як вибрати домашнього вихованця

    Коли ми були маленькими, майже кожен з нас хотів, щоб у нього була собачка або кішка, ну або хоча б хом’ячок. Ми приносили з вулиці цуценя або кошеня в надії, що мама зглянеться і дозволить його…

  • Як вибрати лоток для кішки

    Як тільки ви прийняли рішення взяти кошеня до себе додому, у вас, неминуче виникають два питання «Чим його годувати?» І «Куди він буде ходити в туалет?». І якщо ви не є досвідченим заводчиком кіш…


Share →