Коли ми були маленькими, майже кожен з нас хотів, щоб у нього була собачка або кішка, ну або хоча б хом’ячок. Ми приносили з вулиці цуценя або кошеня в надії, що мама зглянеться і дозволить його залишити.

Роки пролетіли, ми вже самі обзавелися дітьми, і вони так само, як і ми, колись, хочуть мати вдома свого вихованця. А ми, як і наші батьки, намагаємося відмовити їх від такої відповідальності. Може все ж не варто цього робити, а просто взяти і вибрати вихованця для себе і своєї дитини?

Як вибрати домашнього вихованця

Перш ніж приступити до вибору домашньої тварини, необхідно врахувати деякі обставини, а саме:

1. Скільки часу ви буваєте вдома, і скільки часу ви зможете приділяти своєму вихованцеві.

2. Необхідно врахувати матеріальні витрати на вихованця. Наприклад, морську свинку чи хом’ячка містити економніше, ніж собачку або кошеня.

3. Вам потрібно забавна істота чи все-таки вірний друг?

4. Вам потрібно тихе і спокійне тварина, або ви зможете витримати галасливого і рухомого вихованця?

5. Чи є у вашій родині маленькі діти.

Рішення про вибір домашнього вихованця необхідно приймати всією сім’єю, щоб врахувати переваги кожного. Сьогодні дуже великий вибір домашніх тварин &# 8 212; в зоомагазинах продаються кролики, морські свинки, дрібні гризуни, рибки. У клубах можна придбати породистих цуценят і кошенят.

На відміну від більшості домашніх вихованців, собака і кішка будуть повноправними членами вашої родини. Крім того, що їм необхідні догляд та годування, вони потребують ласки і взаємозв’язку з господарем.

Собака, тим більше породиста, вимагає серйозних матеріальних витрат, турботи і постійної відповідальності. З нею необхідно гуляти, займатися навчанням. На це йде багато часу, тому не кожному це буде під силу

На утримання кішки витрати будуть менше, і в цьому її переваги перед собакою. Крім того, немає необхідності з нею гуляти, хоча уваги і ласки вона теж вимагає.

Миші, щури. хом’ячки, шиншили. морські свинки і багато інших дрібні гризуни, місця займають мало, а утримувати їх досить просто і недорого. Тваринки виглядають кумедно, буде вкрай цікаво спостерігати за їх поведінкою, а при бажанні господаря, багато з них можуть стати ручними.

Птахів рекомендується купувати тільки тим, хто може добу безперервно слухати спів пташок, оскільки для багатьох це може виявитися нелегким випробуванням.

Розводити рибок теж може стати цікавим заняттям. Покупку маленького акваріума подужає бюджет кожної родини. Тим не менш, ніж акваріум менше, тим важче доглядати за рибками. У великому акваріумі, за умови, що він грамотно заселений і оснащений, буде природним шляхом підтримуватися біологічну рівновагу.

Розмірковуючи про те, як вибрати домашнього вихованця пам’ятайте, що купуючи тварину, ви берете на себе велику відповідальність. Не варто піддаватися щохвилинному пориву, зважте спочатку всі плюси і мінуси, а потім вже приймайте рішення. Бажаю успіхів вам і вашим майбутнім вихованцям!

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як вибрати нашийник для собаки

    Як вибрати нашийник для собаки, щоб не тільки забезпечити комфорт для власного вихованця, але і максимально убезпечити оточуючих від свого чотириногого друга? Ми пропонуємо розібратися в тому, як…

  • Як вибрати настільну гру для дітей

    Як вибрати настільну гру для дітей Вибрати відповідну настільну гру зараз не так то просто, адже в магазинах їх вибір дуже великий. До уваги покупців пропонуються найрізноманітніші настільні ігри…

  • Як вибрати колір шпалер

    Для того щоб правильно підібрати колір шпалер, потрібно знати, за якими принципами підбирається колір для стін. Стіни є головним фоном вашого інтер’єру, від того, який колір шпалер для стін буде…


Share →