Вирушаючи з дитиною на відпочинок до водоймища, багато батьків задаються питанням, яке плавальний засіб взяти або купити своїй дитині?

Зараз дуже великий вибір різних пристосувань для плавання. Для початку визначтеся з дитиною, чим він збирається займатися на воді, вчитися плавати або ви просто хочете його убезпечити на воді.

Плавальний засіб

Надувні (водні) ходунки. Для дітей старше 1 року.

Вони призначені для самостійного пересування дитини у воді. Дитина сидить в ньому і ніжками на деяку відстань пересувається. Коли вибираєте такі ходунки зверніть увагу на розмір і на скільки буде зручно вашому малюкові. На самому колі зазвичай пишуть, на скільки кілограм він розрахований.

Так само важливий фактор оцінити, на скільки він плавучий і стійкий, щоб дитина не перекинувся вниз головою. Зверніть увагу на якість і внутрішні шви. Особисто ми своїй дитині купили саме такі ходунки. Дочки 2 роки. Ми дуже залишилися задоволені.

Надувний жилет.

Для дітей від двох років. У надувному жилеті дитина може швидше навчитися плавати, тому що в ньому дитина пересувається по воді на рівні грудей. Найважливіше підібрати правильний розмір.

На ньому повинні бути присутніми надійні замки, якісний воріт. При виборі враховуйте вагу дитини, так як кожна модель має свій відсоток плавучості.

Нарукавники.

Нарукавники призначені для дітей від трьох років. Функція нарукавників схожа з функцією жилета. Вони так само дозволяють дитині швидше навчитися плавати. Нарукавники бувають різних форм і розмірів. Коли вибираєте, то переконаєтеся в тому, щоб вони не зісковзнули.

Надувне коло.

Призначений для дітей від 3 років. При виборі орієнтуйтеся на його діаметр, що б він відповідав обхвату талії. Такий вид плавального засобу більш небезпечний, ніж попередні, так як з нього можна вислизнути. Виходячи з цього такі кола купуйте для дітей, які можуть плавати.

Надувний матрац.

Надувні матраци, як і круги призначені для старших дітей і дорослих. Якщо дитина хоче поплавати на матраці, при цьому не досить добре тримається на воді, то одягніть йому нарукавники або жилет.

Це гнучка палиця. Призначена для дітей, які вміють плавати. Він добре допомагає триматися на плаву. Добре допомагає розвинути вестибулярний апарат і вчить тримати корпус на воді. У воді переконайтеся, чи вистачає однієї палиці, щоб утримати вашої дитини на воді або дати йому ще одну.

Вибір плавальних засобів дуже величезний. Кожне надувне засіб має бути зроблено з якісних матеріалів, на яке повинна бути ліцензія. Поставтеся до цього питання дуже серйозно, адже від вашого вибору залежить безпека дитини.

Дорогі читачі, якщо у Вас є хвилинка часу, залиште свій відгук про статтю в коментарях.

Вирушаючи з дитиною на відпочинок до водоймища, багато батьків задаються питанням, яке плавальний засіб взяти або купити своїй дитині?

Also you can order here.

Також можна читати

  • ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ

    ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ Довгоочікувана літня пора вже настала, і значить, прийшов час подбати про наших волохатих друзях, забезпечивши їм життєво необхідну прохолоду. Собаки, через особ…

  • Що і як краде ворона

    Ворона — пташиний геній. Вона віртуоз по частині крадіжок, краде все, що погано і не дуже погано лежить. Ворони не тільки дрібні злодюжки, а й викрадачі пташенят. Вони часто збираються в зграї дл…

  • Чим пригостити птахів взимку

    До свого вікна, Щоб без пісень не довелося Нам зустрічати весну ». Всім нам відомі рядки цього дитячого вірша. Дійсно, ох як несолодко доводиться нашим пернатим друзям взимку. І якщо від тріскучи…


Share →