Як вибрати цуценя англійського бульдога

Перш ніж купити собі цуценя. коштує в перебігу декількох років ретельно придивлятися до обраної породу собак. Не варто, не розібравшись з породою, купувати цуценя. Для початку спостерігайте за собаками обраної породи на вулиці, слухайте думки власників. Новачкам в собаківництві слід перший час виключно мовчати і слухати. Іноді зустрічаються такі люди, які вважають, що всі знають, хоча їх собака взяла максимум одну медаль. Насправді ж дуже рідко можна зустріти таку людину, яка б знала все про певну породу собак. Бувають і такі ситуації, коли дуже хочеться почати розводити собак, а часу чекати немає. Навіть у таких ситуаціях експерти не радять поспішати. Для початку слід накопичити необхідну кількість знань про обраної породі, а також розуміти стандарти породи. Також дуже важливо знати, що ви збираєтеся надалі робити з цуценятами, які у вас з’являться. Для того щоб дізнатися все необхідне, доведеться витратити досить велику кількість часу і власних сил. Однозначно, вам пощастить, якщо у вашого цуценя буде хороший родовід. Це багато в чому полегшить вам початковий етап. Варто пам’ятати, що розведення собак вимагає самоконтролю.

Дуже часто новачки-собаківники набувають суку і вже через рік, максимум два в’яжуть її. Це абсолютно не правильно. Протягом перших кількох років, після покупки щеняти, варто виставляти собаку на різних виставках, порівнювати з іншими представниками даної породи, спілкуватися з досвідченими заводчиками, і тільки після цього придбати хорошу суку і зайнятися розведенням породи. Якщо все в щенятах, то, як же зрозуміти, звідки беруться найкращі цуценята? "Кращі щенята виростають на кухні". У таких цуценят відмінні темперамент, вони звикли до ляскання дверима, людям і нескінченного шуму. Дуже добре, якщо в будинку, де ростуть цуценята, є діти. Діти допомагають цуценятам звикнути до постійного спілкування з людьми. Цуценята з самого раннього віку повинні звикати до голосам, рукам, а також відчувати те, що поруч є людина і вести себе як соціальна тварина. Не варто вибирати цуценя англійського бульдога. який ще не досяг чотирьох-п’ятитижневого віку, так як до цього періоду вся цуценята виглядають абсолютно однаково і схожі на маленьких щурят. Значною помилкою заводчиків є те, що вони вибирають цуценя зі стійки. Не варто дивитися на те, як щеня сидить. Кращий щеня не той, який може просто сидіти, а той, який виділяється від своїх побратимів граціозністю, елегантністю і стилем. Швидше за все, саме такий щеня буде кращим у посліді. Таким чином, виходить, що наявна граціозність і постава цуценя нікуди з часом не подінуться. Можливо, такий щеня не буде відповідати всім вимогам стандарту, але це не поміщає йому бути найкращим. Найбільш оптимальним часом для вибору цуценят є восьмитижневий вік. У цей час цуценята вже виглядають як зменшена доросла собака.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як правильно вибрати і купити цуценя хаскі

    Хаскі — це красива добродушна собака, яка має особливості характеру, пов’язані з її походженням і призначенням. Якщо ви хочете купити цуценя хаскі, то повинні знати основні характеристики породи,…

  • 2 способи навчити цуценя писати на пелюшку

    Маленьке щеня пісяє дуже часто. Поки ви не поставите необхідні щеплення, з ним не можна гуляти на вулиці. Для комфорного змісту цуценя будинку, привчіть його робити свої справи на пелюшки. Вчимо…

  • Як вибрати собаку для дитини. Статті про собак

    Основним критерієм при виборі породи собаки для вашого чада є його вік. Заведена собака не повинна важити більше її майбутнього власника. В іншому випадку дитина просто не зможе контролювати її….


Share →