Як позбутися від дрібних дефектів з поверхні автомобіля

Усі власники автомобіля знають, що з часом кузов їхні машини прітерпівает деякі зміни. З’являються дрібні дефекти, механічні пошкодження, сколи, облущівается фарба. Саме тому іноді необхідно проводити реставрацію поверхні. Але, як відомо, фарбування автомобіля у фахівців може обійтися надто дорого і не всі це по кишені. Що ж тоді робити? Як вирішити цю проблему? Можна спробувати вирішити проблему появи дрібних дефектів на поверхні автомобіля самостійно, застосовуючи деякі рекомендації з нашої статті.

Технологія усунення дефектів

Отже, ви вирішили усунути дрібні дефекти з поверхні вашого автомобіля самостійно без допомоги фахівців. Для того, щоб виконати це технічно правильно, дотримуйтесь основної технології:

1. Перший етап — зачистка поверхні. Ви повинні працювати з очищеним матеріалом. Для цього спочатку вам необхідно зачистити поверхню авто від пилу, бруду та іржі. Використовуйте звичайну наждачний папір. Якщо ви збираєтеся зафарбовувати тільки певну частину кузова, в такому випадку зачищайте саме цю область.

2. Наступний етап — шпаклівка поверхні. Шпаклівка для зовнішніх робіт, а зокрема для техніки відрізняється від будівельної шпаклівки. Тому необхідно вибрати двокомпонентну поліефірну шпаклівку, яка містить затверджувач. Шпаклівку наносять шпателем і вирівнюють також шпателем. Шпаклівку наносите акуратно і тонким шаром для того щоб не було нерівностей і шорсткостей.

3. Третій етап — зашкуріванія. Після того, як шар шпаклівки висох, необхідно ретельно зашкурить поверхню. Це робиться для того, щоб вирівняти поверхню, прибрати шорсткість, зернистість і горбки. Для цього використовуйте грубу наждачний папір. Як тільки поверхня буде зашкурена грубої папером, обробіть її ще раз, але вже дрібної папером. Слідкуйте за тим, щоб після зашкуріванія не залишалося нерівностей і горбів, в іншому випадку доведеться повторити шпаклівку.

4. Четвертий етап — грунтовка. Для проведення більш якісної грунтовки, використовуйте спеціальний розпилювач. Використовуючи дрібну шкурку прибирають всі нерівності після грунтування, роблячи поверхню матовою.

5. П’ятий етап — вибір кольору. Попередньо ви повинні визначити який колір має весь Кузло вашого автомобіля і підібрати ідентичний. Для цього вам необхідно знати колір і його номер. Отримавши консультація у продавця, виберіть той колір, який вам необхідний. Можливо, навіть доведеться вдатися до комп’ютерному підбору кольору для авто.

6. Шостий етап — забарвлення. Для проведення якісно забарвлення поверхні краще скористатися спеціальними розпилювачами, що являють собою розпилювач і ємність, в яку він вставляється. За допомогою фарбопульта акуратно нанесіть підготовлену фарбу на поверхню. При цьому не бійтеся патьоків. Як тільки перший шар фарби нанесений, через 10 хвилин можна наносити повторний шар. Після цього досить дати фарбі висохнути.

Якщо ви виконали всі етапи правильно і акуратно, отже, ви із задоволенням зможете насолоджуватися результатом своїх праць. Будь-які, навіть серйозні неприємності можна усунути, що вже говорити про дрібних дефектах. Вдалого водіння!

Also you can order here.

Також можна читати


Share →