Вирішивши завести цуценя в будинку необхідно визначитися з кількома запитаннями. По-перше, визначити місце, де буде він знаходитися, воно має бути безпечним (не повинно бути предметів, де б міг поранитися щеня), без протягу, затишним і теплим. По друге, необхідно визначити місце майбутнього туалету для нього.

Перші кроки

Для вирішення першого питання практично немає перешкод, місце з такими умовами підшукати в будинку і квартирі можна. По другому питанню будуть потрібні певні зусилля і терпіння для його успішної реалізації. Власники цієї мініатюрної породи намагаються не вигулювати своїх вихованців в погану негоду і в морозні дні. Враховуючи, що туалет є жізненонеобходімим для цуценяти, господарі намагаються прищеплювати цуценяті навички чистоти вже в перші дні його існування.

Можливі кілька варіантів ходіння в туалет: на пелюшку, газету або на пластиковий лоток. Найбільш цивілізований і важчий варіант походу в туалет на лоток. Як привчити чихуахуа до лотка — подібне питання виникає практично в кожного, хто завів таку собачку.

Привчаємо до лотка

У цей період важливо не дати йому влаштувати туалет на м’якому покритті (килим, палас та ін.), В іншому випадку він буде постійно здійснювати свої процедури саме так. З цією метою можна їх просто прибрати з приміщення або обмежити доступ туди.

Місце для свого туалету чихуахуа, як і всі собаки може вибрати на кордоні своїй території (близько балкона, поряд з дверима і т. Д.). Якщо за нею простежити, можна дізнатися в яке місце щеня зволіє ходити, саме тут і потрібно поставити лоток. Надалі потрібно забезпечити безперешкодний доступ до цього місця.

У лоток, який приготовлений для вихованця, можна в якості наповнювача покласти газету, шматочки м’яких ганчірок, поглинаючу пелюшку або інший спеціальний наповнювач. А щоб цуценя швидше зрозумів, чого від нього хочуть, в лоток на перший час можна укладати ганчірочку або газету, попередньо змочену його сечею або обробити лоток спеціальним спреєм.

Це дозволить привернути увагу собачки. Визначившись, куди малюк буде ходити в туалет, потрібно з перших днів привчати його до певним навичкам.

Привчання чихуахуа до лотка процес досить тривалий, обов’язкова умова, щоб собачий туалет був завжди чистим.

Після сну і прийому їжі цуценяті обов’язково потрібен туалет. Якщо вихованець почав ходити в туалет, оскільки бажає господар, потрібно обов’язково після процедури говорити йому ласкаві слова — хвалити його і стимулювати чимось смачненьким.

У ситуації, коли вихованець «зробить свої справи» в недозволеному місці, потрібно його посварити при цьому, не налякавши його. Потім необхідно ретельно обробити цю ділянку (оцет, лимон та ін.) — Знищити запах. А щоб надалі виключити випорожнення в недозволеному місці можна розбризкати спрей відлякуючий цуценя від подібних дій.

Якщо це не допомагає можна використовувати наступний варіант: поставити собачу їжу і воду в те місце, а, як відомо собака не буде ходити в туалет там, де стоїть їжа. В цілому процес приручення не складно. Важливо, щоб господар собаки мав запас терпіння і розуміння, у спілкуванні зі своїм вихованцем виробив певні правила і постійно дотримувався їх.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як привчити йорка до лотка — Питання про собак

    Як привчити йорка до лотка насамперед потрібно запастися терпінням. Це нагадує привчання дитини до горщика)) Намагайтеся чаї садити його туди, ну і про похвалу у вигляді вкусняшки не забудьте ???…

  • Як привчити собаку до лотка

    Охайність — одне з найважливіших властивостей яке відрізняє собак від інших домашніх тварин. Ці вихованці добре піддаються дресируванню, тому щоб привчити їх до одного місця для відправлення свої…

  • Як привчити цуценя до туалету

    Без перебільшення можна сказати, що абсолютно кожен господар стикається завданням, коли необхідно привчити цуценя до туалету . Ходити вдома в лоток, можна навчити не тільки цуценя, але навіть дор…


Share →