Веранда на дачі — це саме те, від чого ніколи не виявиться Будь дачник, люблячий комфорт під час відпочинку. Тут можна перепочити в спекотний день, влаштувавшись в легкому плетеному кріслі з чашкою ароматного і прохолодного чаю. А теплим літнім вечором ви там разом зі своїми друзями можете розташуватися на веранді.

Як прикрасити веранду на дачі своїми руками

Веранда — це таку споруду, яка рекомендується споруджувати уздовж головного або торцевого фасаду заміського будинку, для того щоб двері з неї вела в основні приміщення будинку. Залежно від розміру вашого будинку, розмір веранди може бути орт трьох до шести метрів, а ширина приблизно до 2,5 метра.

Фундамент для веранди своїми руками

Багато людей не знають, як створити і як прикрасити веранду на дачі своїми руками, але для них це в основному не перешкода, оскільки зараз надається вкрай багато інформації, яка дозволить вирішити всі подібні питання. І найголовніше питання, це як зробити фундамент для веранди.

Незважаючи на те, що зовні конструкція літньої веранди легка і повітряна, у неї обов’язково повинен бути міцний і якісний фундамент. І тут найпростіший спосіб — це зробити фундамент, викладений міцними цеглинами у вигляді стовпів, виконуючих роль підпори. Їх потрібно закладати під кути конструкції, і якщо довжина трохи перевищує ширину веранди, то тоді для зміцнення можна використовувати і проміжні стійки.

Для стовпів для фундаменту рекомендується викопувати ями глибиною не менше одного метра. Дно потрібно обов’язково засипати піском шаром в 200 міліметрів, а якщо там грунт і так піщаний, то краще всього використовувати гравій або щебінь середніх розмірів. Цей шар обов’язково гідроізолюється за допомогою гарячого бітуму.

Поверх гідроізоляції заливається шаром бетону не більше 150 мм. Такий шар обов’язково повинен бути рівним по горизонталі, оскільки потім на нього буде викладатися цегла. Висоту цегляним шарів необхідно вибирати таким чином, щоб підлога веранди був нижче підлоги основного будинку приблизно на 0,3 метра. А дах споруди повинна збігатися з дахом будинку, для того щоб по закінченню робіт створювалося єдине ціле.

Оздоблення веранди своїми руками

Відкараскуватися споруджена веранда може абсолютно різними матеріалами і в різних стилях, але фахівці все ж рекомендують, щоб стиль веранди збігався зі стилем будинку, для того щоб все виглядало гармонійно і єдино.

Пол веранди, як правило, застеляють дошками, які прикріплюються до лагам, встановленим під підставою підлоги. Зовнішня обшивка споруди може бути, як дерев’яною, так і пластиковою, залежно від стилю будинку, як уже говорилося трохи раніше.

Хоч веранда і літня, вона обов’язково повинна бути заскленій, для того, щоб в зимовий час туди не потрапляв сніг або дощ, тобто все повинно бути герметично. Ну і, звичайно ж, потрібно обстоювати зручною вам меблями, щоб все було зручно і комфортно у використанні.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як позбавиться від ранкових набряків під очима.

    Як позбавиться від ранкових набряків під очима. Ранкове сонечко розбудило вас своїм ніжним теплом. Початок нового дня принесло позитивний настрій. І все б було добре, та тільки відображення в дзе…

  • Лампа вітраж абажур в техніці Тіффані для настільної лампи

    А чи не спробувати самостійно змайструвати абажур для настільної лампи? Головне — проявити бажання і старанність у роботі. Американський художник Луїс Комфорт Тіффані (1848-1933 рр.), Вивчаючи єв…

  • ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ

    ЯК ЗАХИСТИТИ СОБАКУ ВІД ПЕРЕГРІВУ Довгоочікувана літня пора вже настала, і значить, прийшов час подбати про наших волохатих друзях, забезпечивши їм життєво необхідну прохолоду. Собаки, через особ…


Share →