Можна сказати, що засос — це неприємні наслідки приємних дій. Справді, зазвичай ці мітки з’являються під час любовних ігор, коли партнери вже не дуже себе контролюють.

Але така «мітка», як і будь-який інший синяк. виглядає не естетично, тому у його володаря виникає питання: як позбутися засосу швидко, продиктований зрозумілим бажанням якнайскоріше видалити цю неприємність.

Читайте також:

Видалення «неприємностей»

Що ж зробити, коли засос вже з’явився? Найголовніше правило для ефективного його видалення — це почати діяти якомога раніше. Чим свіже синець, тим швидше він зникне. Насамперед на пошкоджене місце прикладається холод: кубик льоду або ложка, охолоджена в морозилці.

Це можна зробити за допомогою тонального крему, пудри, шарфиків і високі комірців. Якщо є можливість, можна відвідати солярій — ультрафіолет вирівняє тон шкіри, і засос буде не так помітний.

Просто дивно, як швидко проходять засоси, якщо вчасно прийняти необхідні заходи. Дуже добре загоюють синець регенеруючі крему, до складу яких входить гепарин — це знаменитий «Рятувальник». «Ліотон-гель». «Антісіняк» і тому подібні.

В аптеці можна придбати і порошок бодяги — Ще один відмінний засіб від засосов. Бодягу змішують з водою або будь-яким кремом і роблять щось на зразок компресу на пошкоджену ділянку шкіри.

Зробити так, щоб швидше пройшов засос, зможе і універсальна йодна сіточка. Це прямо-таки легендарний метод в цьому випадку дійсно ефективний. Крім того, народні ради щодо позбавлення від синяка рекомендують звернути увагу на овочі — картоплю, капусту, цибулю і часник.

Для исцеляющих компресів цибулю або часник розрізають навпіл і прикладають до «відмітини». Зі свіжого картоплі можна зробити компрес, натер його на тертці, хоча можна просто прикласти проблемного місця шматок коренеплоду. Листя капусти, щоб докласти до синців, варто гарненько розім’яти до виділення. Таким же чином застосовуються і листя подорожника — для цього їх потрібно крупно нарізати.

Якщо вдома, на підвіконні, зростає алое. то навіть не потрібно з’ясовувати, як вивести засос швидко, адже це вдасться зробити за допомогою лікарської рослини. Зі свіжих соковитих листочків алое і медичного спирту робиться аплікація, яка зніме набряк і зробить синяк менш помітним.

Домашні засоби

Ще, щоб швидше пройшов засос, проти нього можна застосувати білу зубну пасту або харчову соду — кажуть, ефект перевершує всі очікування. Засоби наносяться на зубну щітку, і нею проводиться дуже ніжний масаж синяка. Взагалі, легко масажувати «постраждале місце» можна разом з усіма вищеописаними заходами, але робити це потрібно акуратно, в іншому випадку можна отримати негативний ефект.

Завжди потрібно враховувати такий фактор, як унікальність кожного організму. Дізнаючись, як видалити засос, і отримуючи поради, слід пам’ятати: те, що допомогло одній людині, може не принести користі іншому.

А щоб попередити появу таких ось «міток», можна поговорити зі своїм партнером, ласкаво попросивши його бути ніжніше і акуратніше.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як зробити будиночок для кошеня своїми руками Швидко, недорого, стильно!

    Ви мрієте про щастя для свого вихованця і хочете бачити його активним тваринам, при цьому уникнути зайвих проблем зіпсованої меблів, вовни на всіх поверхнях, зайнятої подушки? Тоді неодмінно под…

  • Як навчитися швидко бігати

    Як навчитися швидко бігати У шкільні роки (та й в інших навчальних закладах, в принципі, теж) на уроках фізкультури біг на швидкість був і досі залишається однією з найпопулярніших дисциплін. Але…

  • Як прибрати запах з чобіт

    Замислюючись над тим, як прибрати запах з взуття, не потрібно відразу ж дорікати собі в нестачі гігієни та неохайності. Часом причини появи такого неприємного явища зовсім в іншому. Страшно навіт…


Share →