Сліди від засосу на шиї або іншій ділянці тіла сьогодні вже навряд чи можуть шокувати навіть дуже серйозних прихильників моралі. Але все одно демонстрація подібних свідчень бурхливого кохання розцінюється як прояв поганого тону. Тому при появі засосу необхідно вжити заходів для його видалення. Прибрати його можна різними методами. При цьому потрібно розуміти, що такий слід є не просто косметичним дефектом. Це гематома, пошкодження глибоких тканин шкіри. Відповідно, прибирати його з шиї можна тими ж методами, що використовуються для боротьби з синцями.

Рекомендуємо ознайомитися:

Як прибрати засос медичними препаратами

Головна проблема боротьби з засос на шиї полягає в тому, що вони найчастіше помічаються не відразу. Але найефективніше прибирати такі сліди якомога оперативніше. Тому бажано завжди розташовувати засобами, які могли б позбавити від наслідків «фатального поцілунку».

Як тільки буде помічено, що на шиї з’явився слід засосу, необхідно помазати пошкоджену ділянку такими препаратами, як «Ліотон», «Траксевазін» або подібним. Загальна особливість цих медичних засобів в тому, що вони прибирають наслідки гематом, сприяють їх швидкому розсмоктуванню. Хороший ефект досягається за рахунок поліпшення кровообігу на тій ділянці шиї, куди препарати були нанесені.

Швидко прибрати засос можна за допомогою гепариновой мазі. Її зручно наносити на шию. Хороший результат дасть застосування аптечного порошку бодяги. Досить посипати ним кілька крапель крему, який використовується регулярно, і нанести на проблемну ділянку після перемішування. Прибрати засос вдасться після багаторазового повторення процедури.

Використовувати кожний із зазначених препаратів необхідно систематично. Після одного нанесення прибрати засос не вдасться. Курс такого лікування повинен тривати 2-3 дні. За цей час прояви засосу повністю усунуться. Найкраще тримати хоча б один з препаратів вдома постійно, оскільки прибрати засос вийде швидше, якщо нанести мазь на шию відразу після його виявлення.

Як прибрати засос народними засобами

Незважаючи на те, що засоси мають ту ж природу, що й звичайні гематоми, їх не варто намагатися прибрати шляхом прикладання льоду або просто холодних предметів. У підсумку шию можна сильно застудити, а це призведе до набагато більш серйозних проблем, ніж наявність засосу.

З народних засобів краще використовувати прикладання до шиї білокачанної капусти. Попередньо один її лист кип’ятиться поді кілька секунд. Потім лист легко оббивається, щоб на ньому з’явився сік. Після цього самий м’ясистий шматок листа прикладається до засос на шиї і фіксується пластиром. Щоб прибрати слід швидше, потрібно міняти шматок капусти через кожні 45 хвилин.

Сира картоплина теж допоможе прибрати засос. Спочатку її ретельно промивають, а потім розрізають навпіл. Місцем зрізу проблемну ділянку на шиї повинен натиратися якомога частіше. Кожні 30 хвилин потрібно прибирати ножем верхній шар картоплини, оскільки за цей час він буде втрачати соковитість.

На цю тему був знятий веселий сюжет, який Ви можете подивитися на відео.

Що робити, якщо засос на шиї помічений пізно

Прибрати засос яким-небудь засобом можна тільки при швидкому його виявленні. Якщо ж неприємний слід на шиї знайдений не відразу, то ні медичні препарати, ні народні методи вже не допоможуть. Намагатися прибирати засос в цьому випадку марно. Його можна тільки замаскувати, використовуючи тональний крем або пудру. Слід на шкірі при такому розвитку ситуації збережеться не менш п’яти днів. Щоб уникнути подібної проблемної ситуації, прибирати засос з шиї необхідно відразу після його появи. А краще і зовсім не допускати його виникнення.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як прибрати запах котячої сечі

    Більшість з нас звикло до думки про те, що прибрати запах котячої сечі практично неможливо. Воно й не дивно, «аромат» дійсно дуже стійкий і неприємний. Але все не настільки сумно, прибрати запах…

  • Як прибрати засос швидко і ефективно

    Можна сказати, що засос — це неприємні наслідки приємних дій. Справді, зазвичай ці мітки з’являються під час любовних ігор, коли партнери вже не дуже себе контролюють. Але така «мітка», як і будь…

  • Як прибрати запах з чобіт

    Замислюючись над тим, як прибрати запах з взуття, не потрібно відразу ж дорікати собі в нестачі гігієни та неохайності. Часом причини появи такого неприємного явища зовсім в іншому. Страшно навіт…


Share →