Замислюючись над тим, як прибрати запах з взуття, не потрібно відразу ж дорікати собі в нестачі гігієни та неохайності. Часом причини появи такого неприємного явища зовсім в іншому.

Страшно навіть уявити, скільки неприємностей чекає, якщо з’явився запах у взутті, а вивести його ще не встигли. Щоб уникнути таких страшних ситуацій, потрібно убезпечити себе, а інакше кажучи, просто усунути цей аромат.

Через що з’являється запах в чоботях?

Для початку, як і при вирішенні будь-якої проблеми, потрібно розібратися в причинах. А їх раз, два та й усе, тобто — три. Три основні причини пахощів взуття і незліченна кількість способів боротьби з ним.

  1. Перша причина полягає в підвищеної пітливості кінцівок. У цьому випадку потрібно спочатку прибрати запах самих ніг, а потім вже братися і за чобіт, тобто почати усувати у взутті жахливий аромат.
  2. Недотримання правил догляду за набутою обновкою — ще один випадок, що викликає появу смороду. Якщо правила догляду за новинкою не вказані на етикетці, краще відразу довідатися про це у продавця-консультанта. Дотримуючись рекомендації, потім не потрібно буде думати, як усунути запах чобіт і не турбуватися про це надалі.
  3. Найчастіше запах взуття з’являється, якщо сама взування неякісна. Іноді навіть нова, неношені пара взуття пахне, як ніби в громадському туалеті виготовлена. І цей запах видалити дуже складно.

Універсальні методи усунення запаху у взутті

Відчувши, що чобіт почав неприємно пахнути, потрібно в першу чергу замінити устілки. Це, звичайно, не допоможе повністю прибрати запах чобіт, але без заміни устілок всі наступні процедури безглузді. Нові устілки краще купити більш якісні, і з натуральних матеріалів.

Взуття потрібно ретельно провітрювати. Це допоможе не тільки вивести сморід, але і служить відмінною профілактикою. Ще краще допомагає прибрати аромати сушка взуття на спеціально створених для цього приладах.

Сучасна промисловість пропонує широкий вибір спеціалізованих засобів, за допомогою яких усувається і пітливість ніг, і сморід в кросівках, чоботях і черевиках. З їх допомогою можна легко і безпечно видалити будь сморід.

Застосовувати дезодоранти для чобіт краще не завчасно, а прямо перед надяганням. Тоді й ефект буде більш помітним, і витрати часу — менші.

Народний досвід

Проблема появи ароматів в новій або вже ношеного обувке була відома у всі часи. Кожевенники і шевці радили своїм клієнтам класти всередину пари черевиків мішечок з содою. На ранок можна було насолодитися повною відсутністю смороду.

Щоб прибрати погані аромати, можна помістити пару чобітків на мороз. Якщо на дворі літо, зійде і морозилка в холодильній камері. Але перед цим взуття необхідно обробити і покласти в пакет.

Розчином перекису водню обробляють взуття економ-класу. Метод цей дозволяє швидко усунути будь амбре.

У цих нехитрих рекомендаціях прихована небачена сила, яка допомагає при дуже актуальною на сьогоднішній день проблемі — пошуку можливостей позбавитися від запаху взуття і не допустити його нової появи.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →