Більшість з нас звикло до думки про те, що прибрати запах котячої сечі практично неможливо. Воно й не дивно, «аромат» дійсно дуже стійкий і неприємний. Але все не настільки сумно, прибрати запах котячої сечі цілком реально, головне робити це вчасно і використовувати правильні засоби. Сумлінне і цілеспрямоване видалення плям не дозволить бактеріям, що викликають той самий «аромат», розмножуватися, відповідно і запах теж зникне.

Але перш ніж перейти до розгляду питання про те, як прибрати запах котячої сечі, потрібно з’ясувати причини, за якими кіт чи кішка йдуть на це «злочин», адже якщо усунути причину, не потрібно буде усувати наслідки.

Причинами відмови багатьох котів від призначеного для них туалету, є його незручність. Наприклад, не підходить розмір. Вибирайте лоток такого розміру, щоб він був не менш ніж у півтора-два рази більше кота, ставити лоток потрібно в більш-менш відокремленому місці. Другий, але не менш важливою причиною, є погано вимитий або вичищений лоток. Коти не даремно славляться дуже охайними тваринами, та й нюх у них краще нашого, тому недомитий лоток цілком може змусити кота справити свою нужду в іншому місці, прибрати запах котячої сечі з лотка простіше, ніж чистити килим.

Також котів можуть відлякувати незнайомі запахи і об’єкти. Вони сприймають все нове як посягання на їх територію. Нагадуючи про те, що саме він господар у домі, кіт позначає «непізнані об’єкти».

Коти, як і люди, схильні до стресів, у них буває поганий настрій, вони погано переносять образи, заподіяні господарями або сторонніми людьми. Під впливом всього цього коти можуть мстити або просто показувати свій поганий настрій, і ходити в туалет не туди, куди належить. До речі, викликати таку поведінку можуть і проблеми зі здоров’ям, особливо якщо кіт вже немолодий. Часте сечовипускання і бажання справити свої справи виключно у вашій присутності — явна ознака того, що кіт хворий.

Ну і останній, всім відомий факт. Коти мітять територію, і відучити їх від цієї справи досить непросто. Як правило, єдиним виходом із ситуації є стерилізація (для кішки) і кастрація (для кота), тоді проблеми, як прибрати запах котячої сечі, не буде. Можна спробувати і менш радикальний спосіб, показавши коту, хто в домі справжній господар, трохи пристрахавши його і протерши мітку, яку залишив кіт, своєю річчю (буде добре, якщо річ буде мати запах вашого поту). Метод досить спірне, але спробувати можна.

Тепер про те, як прибрати запах котячої сечі. Запам’ятайте, чим раніше ви відреагуєте, тим більше вірогідності того, що запах вдасться прибрати повністю. Перше, що потрібно зробити, якщо калюжа свіжа, це взяти паперовий рушник і по максимуму усунути рідину.

Далі приступаємо до нейтралізації запаху. На просторах інтернету можна знайти безліч порад, які не тільки не допоможуть прибрати запах котячої сечі, а і погіршать «аромат». Такими «корисними» засобами є хлорвміщуючі речовини і нашатирний спирт.

За допомогою підручних засобів

З підручних домашніх засобів для того, щоб прибрати запах котячої сечі, краще використовувати, наприклад, марганцівку, оцет, сік лимона, йод і перекис водню. Якщо пляма дійсно свіже, можна обробити його спиртом, горілкою, господарським милом, концентрованим розчином соди, чайною заваркою. Такі поширені засоби, як кава, кірки апельсина і лимона та інші сильно пахнуть речовини допоможуть перебити запах лише на деякий час.

Використовуючи професійні засоби

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як позбавитися від запаху котячої сечі

    Коли потрібно позбутися запаху котячої сечі в квартирі або заміському будинку, то всі засоби хороші! Самими поширеним способом є застосування засобів, що містять хлорку. Однак, запах таких препар…

  • Як прибрати запах котячої сечі з взуття

    Домашні тварини можуть підносити неприємні сюрпризи — кішки можуть помітити взуття, як своєму господареві, так і його гостям, які заглянули в гості не вчасно. Запах відрізняється особливою уїдлив…

  • Як прибрати запах з чобіт

    Замислюючись над тим, як прибрати запах з взуття, не потрібно відразу ж дорікати собі в нестачі гігієни та неохайності. Часом причини появи такого неприємного явища зовсім в іншому. Страшно навіт…


Share →