Іноді трапляється, що вушка у вашого цуценя не стоять, хоча за стандартом породи повинні бути завжди сторчма — висить одне вухо, або обидва відразу, біля основи або на самому кінчику. Якщо ви звернули увагу на це відразу, то нічого страшного не станеться, це можна виправити без особливих зусиль. Далі ви дізнаєтеся, як поставити вуха собаці, і для цього знадобиться тільки ваше терпіння, будь дешеві дерев’яні зубочистки і самий звичайний лейкопластир на ганчір’яному основі. Замість зубочисток можна використовувати трубочки від ватних паличок або будь-який подібний матеріал, головне, щоб вони володіли малою вагою і достатньою пружністю, щоб утримати вухо собаки.

Залежно від шерстистого вух потрібно провести невеликі підготовчі роботи. У чихуахуа і той-тер’єра вуха клеяться без попередньої підготовки, а якщо впало вухо у йорка, то спочатку треба зрізати ножицями шерсть по всій довжині вуха із зовнішньої й внутрішньої сторони.

Приступимо до виготовлення підтримуючого каркаса. Беремо лейкопластир шириною приблизно 1 сантиметр, і відрізаємо шматочки довжиною з внутрішню сторону вуха, майже до кінця, але можна не доходити приблизно півсантиметра до верхнього краю вуха. Відрізаємо трьох стрічечки лейкопластиру потрібного розміру, з одного боку з’єднуємо кінці в одну точку, а інші кінці розходятьсявіялом в різні боки на 1.2 — 1.5 сантиметри, кладемо заготовку на стіл клейкою стороною вгору. Відрізаємо ще шматок лейкопластиру, довжина якого дорівнює висоті нашої заготовки лейкопластиру посередині, кладемо його на стіл теж клеїть стороною вгору.

Відрізаємо один кінець зубочистки таким чином, щоб залишився шматок не доходив 3 міліметра до верхнього краю одинарного лейкопластиру і 2 міліметра до нижнього краю лейкопластиру. Заготівлю зубочистки клеїмо на одинарну стрічку лейкопластиру, яку ми тільки що відрізали. Потім берм цей лейкопластир із зубочисткою, і наклеюємо його на матерчату сторону заготовки з трьох стрічок лейкопластиру рівно посередині, нігтем обводимо зубочистку по матерчатой ​​стороні, так зубочистка приклеїться до першої заготівлі лейкопластиру.

Кличемо цуценятко, беремо наша споруда і наклеюємо його на внутрішню сторону вуха, опускаючи вниз на всю довжину, глибше, так, щоб вухо не ламалося від тяжкості лейкопластиру у свого заснування. Призначення цієї процедури полягає в тому, щоб дати можливість зміцніти хрящової тканини вуха у вертикальному положенні.

Через деякий час щеня цю наклейку знімає, якщо вухо без наклейки стоятиме, то наклеювати нічого не треба. Повторна наклейка виробляються після того, як вухо знову опускається. Це може трапитися не відразу після видалення каркаса, а через кілька днів — не пропустіть цей момент і відразу ж підклейте. Залежно від тяжкості вуха, кількість наклейок може коливатися від одного до декількох десятків разів. Якщо після зняття лейкопластиру собакою місце наклеювання почервоніло, потрібно перечекати деякий час, приблизно близько доби, поки шкіра вуха не заспокоїться, потім процедуру наклеювання повторити знову.

Тепер ви знаєте, як поставити вуха собаці — будьте наполегливі і терплячі, і вушка вашого цуценятко стануть задурно стирчати. Якщо не упустити цей момент в дитинстві, то потім можна вже не турбуватися на цей рахунок — у дорослого собаки вухо може впасти тільки від травми, наприклад, від покусів іншого собаки.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як чистити вуха собаці

    Далеко не всі власники знають, як чистити вуха собаці правильно. А між тим, регулярна і правильно виконувана чистка вушних раковин допоможе вихованцеві уникнути багатьох проблем зі здоров’ям. Рег…

  • Як промити великої собаці вуха в домашніх умовах Фішка

    Головна gt; Домашні тварини gt; Як промити великої собаці вуха в домашніх умовах? як промити великої собаці вуха в домашніх умовах? Є спеціальні вологі серветки + Ватні диски + палички + вода. М…

  • Догляд за вухами як правильно чистити вуха собаці

    Вуха собак вимагають ретельного догляду, особливо висячі (у спанієлів). Саме у таких собак найчастіше бувають проблеми. Чищення вух повинна відбуватися один (у довговухих) або два рази на тиждень…


Share →