У вашого чоловіка виникли проблеми з потенцією? Він не хоче розмовляти на цю тему, постійно мовчить, зовсім в собі замкнулося. Піти в клініку на обстеження відмовляється геть. Ми допоможе вам і розповімо як поліпшити потенцію. Ми також розповімо вам як видалити родимку.

Приготуйте лікувальну настоянку з кореня женьшеню. В давнину ця рослина називали святий травою, даром безсмертя, коренем життя. Здавна травники-лікарі вважали наймогутнішим засобом від статевого безсилля ЖЕНЬШЕНЕВИЙ настоянку.

Візьміть корінь женьшеню (можна купити в аптеці або на ринку у травників) довжиною 2-2,5 см, покладіть в півлітрову скляну банку і залийте очищеною горілкою або розведеним медичним спиртом. Прочитайте на настойку змову і поставте настоюватися в темне місце на тиждень.

Змова:

Господи Боже, благослови, Отче, в ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Піду в чисте поле помолюся істинному Христу, Царю Небесному. І як варто прут залізний, жорновий, що не трусне, що не ворохнется, шатнется, так щоб у раба Божого (ім’я) стояли 70 жив і одна жила. сімдесят суглобів проти полого місця, проти жіночого. Чи не прогнувся б. НЕ ворохнулся б, не похитнувся б. Завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Готувати настоянку потрібно на зростаючу місяць. Нехай чоловік приймає це зілля перед їжею по 20-25 крапель 3 рази на день. курс лікування найкраще проводити в осінньо-зимовий період, протягом 3-6 місяців.

Можна також наговорити даними змовою чисту воду і обливатися нею після прийняття ванни.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →