Для більшості декоративних собачок відмінно підходять щипчики для стрижки кігтів у кішок. Вони маленькі, і більшості людей з ними простіше управлятися. Однак у більш великих собак, таких як Вестхайленд вайт тер’єр або кавалер кінг Чарлз спанієль, кігті дещо товщі. Для цих собак відмінно підходять звичайні щипці для собак. Ще однією можливістю є так званий «електронний шліфувальник». У цього пристосування є обертові насадки з наждакового паперу, за допомогою яких кігті і обтачиваются. У цьому випадку немає небезпеки пошкодити кровоносну судину в пазурі собаки. Якщо ваша собака боїться шуму або її шерсть настільки довга, що може заплутатися в обертових насадках, то краще скористатися щипцями.

Після того як ваша собака спокійно дає вам лапу і терпить, поки ви її тримаєте, ви можете почати привчати її до стрижки кігтів. Почніть з того, що піднесіть щипчики до лапи собаки і дайте їй ласощі. Коли вона звикне до їхнього вигляду, відріжте одна кіготь і нагородите собаку смачним шматочком. Через один-два дні подрежьте другий кіготь. З часом ви привчите собаку до того, що всі кігті потрібно стригти за один раз.

Коли будете стригти кігті, обрізайте тільки самий кінчик, інакше ви можете порізати кровоносну судину, і піде кров. Досить складно буває визначити місце, де кінчається кровоносну судину у собаки з чорними кігтями. Якщо у вашої собаки є хоч один світлий кіготь, використовуйте його як приклад і відрізайте на чорних пазурах не більш, ніж це можливо на світлому. Якщо все кігті собаки чорні, відрізайте самі кінчики і стежте за тим, щоб собака при цьому не відчувала ніякого дискомфорту.

Якщо ви будете працювати повільно і акуратно, то, швидше за все, ніколи не пошкодите кровоносну судину в пазурі. Але якщо ви випадково порізали його, просто притисніть свій палець до кінця кігтя, щоб зупинити кровотечу, або використовуйте кровоспинний олівець або порошок.

Якщо кігті вашої собаки занадто довгі, що не відрізайте занадто багато відразу. Кровоносну судину росте разом з кігтем, і якщо ви відріже занадто багато, то, швидше за все, поріжете його. Просто щотижня відрізайте потроху. З часом кровоносну судину в пазурі буде скорочуватися, і ваш дружок незабаром стане насолоджуватися відчуттям комфорту від доглянутих лапок.

Фінальне дотик

Якщо Ви користуєтеся щипчиками для кігтів, то після обрізки кігті іноді залишаються дуже гострими. Закінчите педикюр, злегка обточити кінчики кігтів. Для декоративних собачок цілком підійде полірувальна пилочка, яку можна купити в будь-якому косметичному магазині. Після такого фінального дотику вам буде приємно брати собачку на руки навіть відразу після того, як ви обрізали кігті, бо кігті більше не будуть дряпатися і чіплятися за одяг.

Лак для маленької принцеси?

Ми можете пишатися — ви уважно дбаєте про лапах вашої собаки. Кігті підстрижені і шерсть акуратно подровнена. Залишилася тільки одна річ — лакування кігтів.

Більшість власників собак просто чекають, поки полірування сама зійде з пазурів їх вихованців. Але ви можете видалити її за допомогою рідини для зняття лаку, до складу якої не входить ацетон. Обов’язково помийте водою лапи собаки після того, як скористаєтеся рідиною для зняття лаку.

Лаковані кігті підкреслять красу вашої принцеси. Особливо вони помітні й ефектні у короткошерстих собачок. Лапи з шикарним манікюром красиві і практичні

Подивіться на «Колор За» — спеціальний продукт для лакування кігтів собак. Цим розчином ви покриваєте кігті, і він висихає буквально за 20 секунд.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як поставити вуха собаці

    Іноді трапляється, що вушка у вашого цуценя не стоять, хоча за стандартом породи повинні бути завжди сторчма — висить одне вухо, або обидва відразу, біля основи або на самому кінчику. Якщо ви зве…

  • Людина собаці хто

    Подруга їздила до Москви і зі сльозами на очах живописала відвідування пам’ятника бездомною дворнязі Хлопчикові, якого в підземному переході зарізала ножем дівчина, що проходила зі своїм Стаффорд…

  • Стрижка кігтів. Як стригти кігті собаці

    Для будь-яких собак усіх порід надто довгі кігті — це зовсім не норма, а джерело різних, іноді навіть небезпечних, неприємностей і заболеваній.Собаке із занадто довгими кігтями складно ходити, во…


Share →