Клітку папуги обов’язково потрібно чистити. Це допоможе уникнути розвитку хвороб і появи паразитів. Крім щоденного прибирання слід регулярно вимивати клітку повністю.

Вам знадобиться:

— щітка;

— розпилювач;

— господарське мило;

— марганцівка;

— настій ромашки або полину.

1. Загальна прибирання клітки повинна бути мінімум раз на тиждень. Маленькі клітини зручно мити в ванною або раковині. Якщо пташиний будиночок туди не поміщається, то можна мити його прямо в кімнаті постеливши під неї поеліетелен.

2. У першу чергу потрібно дістати іграшки, жердочки, годівницю, висувний піддон і грати. Всі ці предмети потрібно вимити з милом або розчином питної соди, почистити щіткою, сполоснути окропом і ретельно висушити.

3. Якщо мити клітку у ванній, то її потрібно чистити щіткою і поливати при цьому з душу. У кімнаті її потрібно змочувати водою з розпилювача, а залишки мила витерти чистою вологою ганчіркою.

4. Для дезінфекції найкраще підійде марганцівка, аптечний настій полину або ромашки. Препарати в яких міститься хлор не підходять. Перед дезінфекцією клітина повинна бути сухою, після слід ще раз промити клітку водою і висушити.

5. Тепер клітина суха і чиста. У неї слід помістити піддон з чистим наповнювачем, жердочки, іграшки, кормілкі та поїлки.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як мити клітку папугу

    Ви вирішили завести папужки. Це здорово! Але для того, щоб живе в неволі птах була здорова, необхідна чистота. Якщо не дотримуватися чистоту клітини та інвентарю, птах може захворіти, у неї можут…

  • Як мити клітку папугу Екзотика Тварини.

    Як мити клітку папугу У вас вдома з’явився папужка. Як же це здорово, коли ваша птах здорова і весела! Але для того щоб Було саме так, необхідно знати і вміти багато чого. Наприклад, власникам не…

  • Як мити папуг І клітку для папуг

    Ставите ємність з водою (спеціальну) де він буде талапатися. У клітку зрозуміло. А клітку мити звичайно — ганчірочкою, без всяких хімікатів, і бажано (якщо папуга полохливий і не ручний) щоб він…


Share →