Як конвертувати PDF в Word (PDF to Word), як перевести ПДФ в ворд

Якщо у вас не виходить відкрити документ з розширенням. pdf, то ви можете перейти на сторінку, де ми детально розглянули це питання. А сегодняP ми розглянемо питання про конвертацію pdf файлів. Досить часто нам доводиться мати справу з pdf файлами (Portable Document Format). Але є один суттєвий недолік даного формату це відсутність можливості редагувати цей документ.

І сьогодні я розповім вам як конвертувати PDF в Word. Є два основних способи перетворити PDF файл у файл іншого типу-можна використовувати онлайн інтернет сервіси або ж спеціалізоване програмне забезпечення. Як конвертувати PDF в Word безкоштовно? Перший варіант ви зможете використовувати без встановлення яких-небудь програм на свій комп’ютер. Вам достатньо прийти на сайт додати файл, який потрібно конвертувати, при необхідності ввести каптчу і вказати адресу вашої електронної пошти, далі необхідно почекати, коли вам прийде лист з готовою роботою, або на діючій сторінці.

До речі, заповнюючи на сайті дані, ви можете вказати, щоб результат вам вислали в zip-архіві. Відповідь зазвичай приходить досить швидко, але все залежить від обсягу інформації, яку необхідно буде обробити. 1. Як конвертувати PDF в Word онлайн:

Існує безліч онлайн сервісів для конвертації формату pdf в word. Нижче я перерахую найпопулярніші сервіси.

Перейти на них ви зможете просто натиснувши на назву сервісу:
convertstandard. com
дуже гідний сервіс для конвертації PDF в Word. Обмежень за розміром файлу я не знайшов. Отже, перейдіть за посиланням і в полі Огляд вкажіть шлях до шуканого файлу та натисніть Convert. Конвертація відбувається в режимі онлайн і по закінченні (100 Мб / 5 секунд) готовий файл автоматично передається в закачування.

Ви отримуєте готовий файл в документі Word на ваш комп’ютер. pdftoword. ru
це російськомовний безкоштовний онлайн сервіс і тут вам необхідно буде вибрати шлях до файлу на вашому комп’ютері, вказати формат файлу, який вийде в результаті (документ word, картинка або простий текст). Можливо також отримати заархівований документ в zip-архіві. Далі натиснути кнопку Конвертувати. І чекаєте деякий час. Якщо ви побачите помилку, то вам потрібно буде перейти на дзеркало сайту за посиланням, яка знаходитися трохи нижче кнопки Конвертувати. convertonlinefree. com
ще один російськомовний конвертер, на сайті якого вам потрібно просто вибрати місце розташування вашого файлу і натиснути конвертувати. pdfonline. com
це англомовний сайт, але не менш ефективний.

Тут досить вказати шлях до файлу і натиснути кнопку CONVERT. pdftoword. com
це англомовний аналог російського сайту і тут потрібно, як і раніше, вказати, де знаходиться ваш файл, написати email, на який вам пришлють відповідь і ввести код вказаний в каптч, щоб підтвердити, що ви людина, а не робот. 2. Як конвертувати PDF в Word за допомогою First PDF:
Перейдемо до другого варіанту. І тут вам для початку потрібно скачати програму з інтернету. Далі встановити її на свій комп’ютер і запустити. У процесі установці завжди знімайте непотрібні прапорці, щоб вам додатково не встановили непотрібні програми.

Вікно буде виглядати так:
Наступним кроком потрібно вказати, де лежить файл для конвертації, вибрати, в якому форматі ви бажаєте отримати результат і натиснути GO. Через деякий час ви отримаєте дуже гідний результат. Звичайно ж, існують і інші конвертери pdf в word такі, як Solid PDF to Word, Smart PDF Converter, Free PDF Word Converter і інші, але вже кілька років користуючись First PDF і онлайн сервісами, я завжди залишаюся задоволеним виконаною роботою. Хоча, думаю і серед інших розробників також є гідні уваги програми. Ну, і нарешті, я хотів би описати, на мій погляд, самий надійний сервіс поряд з першим онлайн способом цього уроку (convertstandart. com). Думаю, нікого не здивує, що Google також має такий сервіс.

3. Як конвертувати PDF в Word на сервісі мій диск Google? Єдиним мінусом даного сервісу може стати відсутність у вас аккаунта в Google, але це дуже легко виправити! Отже, коли ви зареєструвалися в Google, введіть в адресному строкеP drive. google. com. Тут вам потрібно натиснути кнопку завантажити (стрілка поруч з створити) і вибрати файли:
Далі натисніть правою кнопкою миші на завантажений файл, натисніть Відкрити за допомогою та виберіть Google Документи:
Тепер перед вами відкриється повністю редагований файл (можливо, деякі його частини так і залишаться редагованими, але у мене таких областей виходить не більше 20 відсотків). Після того, як ви завершили всі маніпуляції з обраним файлом, натисніть на меню файл та натисніть Завантажити як, далі виберіть потрібний вам формат. У прикладі ми вибираємо Microsoft Word (DOCX):
4.

Pdf to Word в сервісі convertpdftoword org. Оновлено 23. 09. 13 р. Сьогодні я хочу додати ще один онлайн сервіс, який дозволяє
конвертувати PDF в Word безкоштовно. Його я вирішив виділити окремим пунктом. Варто тільки відзначити, що максимальний файл для завантаження 2 МБ, що, звичайно ж, не так багато, але все ж при бажанні можна розбити документ pdf на кілька Ось, власне, іP. Отже, перейдемо до справи. Після того, як ви опинитеся на головній сторінці, натисніть кнопку Browse два рази і виберіть файл, який потрібно конвертувати:
P Наступним кроком потрібно ввести адресу своєї електронної пошти і натиснути кнопку Send.

Тут же нам гарантують, що ваш email ніколи і нікому не буде переданий:
P Після цього перед вами з’явиться вікно, в якому буде написано час конвертації. Тут же потрібно натиснути на посилання внизу вікна Continue with Online Conversion. P Тепер залишається почекати 30 хвилин і перевірити пошту, яку вказували у другому кроці. Я три рази пробував даний сервіс і всі три рази він відмінно спрацював! Ось і все! Сьогодні ми розглянули питання,
як конвертувати PDF в Word? Найбільш ефективними, на мій погляд, є онлайн сервіс сonvertsandart. com і сервіс від Google Диск.

Сподіваюся, у вас не виникло проблем з конвертацією pdf to word. Буду радий відповісти на ваші запитання! Успіхів вам! І Спасибі, що підписуєтеся на нові статті нашого сайту
і діліться посиланням на статтю з друзями в соц. мережах!.

Як перевести ПДФ в вордShare →