Як дізнатися, що хлопець тебе любить?  За прихованим знакам, жестам і погляду, як зрозуміти що він тебе любить

Кожна з нас бажає бути точно впевненою, що хлопець, який знаходиться поруч, дуже її любить. Але звідки з’явитися цієї впевненості, якщо питати про це прямо якось нетактовно і, бути може, навіть нав’язливо? А сама молода людина мовчить, напевно, теж соромиться зізнатися у своїх душевних переживаннях. Навіть коли ми не говоримо про свої почуття, їх видає нашу поведінку. Підсвідомість щосили намагається показати, що людина нам доріг і перебувати в його товаристві бальзам для душі, понівеченої безсонними ночами і роєм думок. Адже ми постійно думаємо про нього. Таке відбувається з усіма. І з твоїм хлопцем в тому числі.

Тому, якщо в дитинстві його не вчили для роботи в розвідці, він обов’язково видасть свої почуття. Ти головне дивись уважніше за його поведінкою і все дізнаєшся. Як дізнатися, що хлопець тебе любить? Правильно говорить одна приказка: Язик мій ворог мій.

В даному випадку, мова йде про твоє хлопця. Те, що йому ворог, тобі найперший друг. Уважно слухай його і запам’ятовуй, що говорить про його любов:
У його словах чується стільки тепла і ніжності, що часом твоє серце стискається. Частенько ти думаєш, що ніхто і ніколи раніше не розмовляв з тобою з такою любов’ю. Природно,
в його розмові з тобою немає навіть натяку на матюки.

До речі, переважна більшість хлопців цим грішать. Незрозуміло чому, але варто вирватися з їхніх вуст самому першому слівцю в твоїй присутності, як їх немов несе бурхливим потоком мату, не зупиниш. Поруч з тобою він будує плани на майбутнє, де для тебе відведена головна роль. Роль коханої дружини і матері рожевощоких малюків. Його малюків. Він мріє і не хоче представляти інше життя, якщо в ній не буде тебе. Звичайно, у свої роки він вже виїжджав за межі рідного міста.

У ті місця, які йому особливо запам’яталися,
він хоче звозити і тебе. Планує подорож і захлинаючись переконує тебе, що кращого куточка ти ніколи не побачиш. Він цікавиться твоїм життям сильніше, ніж твоя улюблена мама.

Якщо вона часто обмежується питаннями, чи добре ти поїла в обід і чи все в порядку на роботі, то хлопця такі убогі дані ніяк не влаштовують. Він запитує про все: яким було твоє дитинство, який ти бачиш свою старість, чим ти хочеш зайнятися на вихідних, чому ти не любиш спаржу адже вона така корисна! Він як дитина з передачі Хочу все знати! . Причому ти бачиш, що він не фальшивить. Йому насправді цікаво все, що пов’язано з тобою. А те, що він запитує відмінно і точно запам’ятовує.

Буває, ти сама вже забудеш, що якось обмовилася про червоний шарфику, а він пам’ятає і саме його дарує в якості приємного подаруночка. Крім того,
він пам’ятає не тільки день твого народження, а й інші значущі дати, які важливі для тебе. Тобі не доводиться нагадувати йому, що завтра треба виїхати раніше на ювілей твоєї бабусі він пам’ятає це сам і за тиждень вперед попередив свого начальника. Ось так він все питає і запам’ятовує, як агент під прикриттям, але насправді, просто він настільки тебе любить, що робить все, щоб ваші життєві справи і плани злилися воєдино. Придивися, точніше прислухайся до його інтонації, питань і словами і ти зрозумієш як він до тебе ставиться. До речі, мало не забула! Ось так ми плавно підійшли до того моменту, який допоможе з’ясувати, що ж означають його погляди в твою сторону, і як взагалі може дивитися закоханий молодий чоловік.

Як дізнатися, що хлопець тебе любить, по його погляду
Іноді, несподівано повернувшись в його бік, ти раптом виявляєш, що він весь цей час крадькома дивився на тебе. Зніяковівши, твій хлопець відвертається і починає щось невпопад говорити. Він хотів залишитися непоміченим у своєму милуванні тобою. У його очах світиться ніжність, та й сам він зі сміхом зізнається, що не може на тебе надивитися. У його погляди не прослизне роздратування, коли ти в черговий раз допускаєш помилки, які нам, дівчатам властиві.

Адже всякі казуси це наша друга натура. Мені назавжди запам’яталося одне вираз, який я давно-прідавно прочитала в якійсь книзі. Там молодий чоловік називав свою дівчину кактус через її здатність влазити в усякі безглузді ситуації. Хлопець, з яким я тоді зустрічалася, підтвердив що кактус
це найкраще слово, яким можна охарактеризувати всіх нас, безглуздих. Брови твого хлопця не насупивши суворо навіть тоді, коли ти ляпнешь щось не те в колі його друзів.

Він любить тебе,
якщо дивиться без ненависті на твого кота. Приймає все, що тобі дорого, навіть якщо у нього алергія на шерсть. Ось так, за словами і поглядам, можна з’ясувати, любить тебе твій хлопець чи просто час проводить.

Але є ще одна сильна річ, на яку треба звертати увагу. Слова словами, а й вчинки грають величезне значення. Можна багато чого сказати про людину по його справах.

Тому що, говорити можна без зупинки, нічого при цьому не роблячи. Але якщо твій хлопець любить тебе, то свої почуття показуватиме через дії. Давай же подивимося, що вони роблять, коли їх любов до нас зашкалює:
Хай вибачать мене зараз хлопці, але як же вони набридають своїм надмірною увагою, коли люблять нас красивих і ніжних! Думаю, що і твій телефон не встигає відпочивати від його смс. Він шле їх тому, що дзвонити в робочий час
ти суворо заборонила.

Досить з тебе незадоволених поглядів колег при кожному дзвінку! Він приходить тобі на допомогу в будь-якій ситуації і в будь-який час доби. Неважливо, дзвониш ти йому вночі просто поговорити або просиш його приїхати за місто, тому що твоя машина встала. Ти набираєш саме його номер, бо знаєш цього достатньо, більше можна нікому не дзвонити. Якщо ти захворіла або, не дай Бог, потрапила до лікарні, можеш бути впевнена не пропадеш. Він привезе ліки, апельсини і подарунок лікаря.

Він купує і дарує тобі різні приємні дрібниці. І від того, що вони такі маленькі, ще сильніше хочеться їх зберегти, адже в них ти відчуваєш його любов. Він організовує, по украй мірі
намагається допомогти тобі організувати, різні заходи починаючи від щотижневих походів у супермаркет, закінчуючи плануванням відпустки. Ревнощі накриває його, коли він бачить, як ти вітаєшся зі своїм колишнім. Будь його воля, він би вислав колишнього з міста.

Звичайно ж, хлопець, який тебе любить,
не гуляє з іншими дівчатами. Ні в прямому, ні в переносному сенсі. Він надто дорожить вашими відносинами, щоб розміняти одну тебе на кількох інших.

Та й нецікаво йому з ними. Як дізнатися по жестах, що хлопець тебе любить

Жести, наймогутніша зброя психології. За ним теж можна здогадатися любить він тебе чи доторкається, тому що того вимагають пристойності:
Він не плескає тебе по плечу, як свого друга-амбали. Навпаки, навіть у жартівливих бійках, хлопець завжди пам’ятає про нерівність сил. І хоч, лежачи під ним, ти піщішь, що не здаєшся, йому не потрібні такі жертви. Твій хлопець абсолютно не соромиться брати тебе за руку або постійно обіймати в колі спільних друзів.

Він отримує задоволення, ти теж кайфуєш, подружки заздрять, загалом все при справах. Особливий жест, найпомітніший у відносинах, це коли після сексу твій коханий не скочується колобком з ліжка в бік душової, а, навпаки,
ви ще довго лежите, міцно-міцно обійнявшись. Як дізнатися, що хлопець тебе любить.

Ворожіння
Всі ми з дитинства пам’ятаємо, за що полюбили ромашки. Саме любить-не любить було першим ворожінням кожної маленької дівчинки. Сміх сміхом, але навіть зараз, якщо взяти ромашку і розпустити її на будь-яке питання, результат ворожіння додасть нам сили або, навпаки, повалить в зневіру. Отже, ми непомітно дійшли до магії. Що ж, є кілька способів дізнатися любить він тебе чи ні:
Тобі знадобляться нитка і кільце.

Просмикни нитку крізь кільце і задай своє питання. У кімнаті має бути тільки ти. Якщо кільце починає обертатися за годинниковою стрілкою, то відповідь на твоє питання так. Якщо ж, проти годинникової, то цей хлопець не любить тебе. Ще одне цікаве і символічне ворожіння на сірниках. Спеціально подивилася в інтернеті, все радять ставити два сірники в коробок, тобто закріплювати їх і підпалювати.

Якщо згорілі сірники схиляться один до одного можеш вибирати біле плаття. А ми в дитинстві робили по-іншому. Брали одну сірник, підпалювали і різко вдавлювали в дерев’яну поверхню. Сірник ставала як укопана, теж саме робили з другої сірником.

Потім підпалювали їх і дивилися, схиляються вони чи розходяться. Іноді якась сірник не хотіла стояти і постійно падала. Для нас це був знак, що сьогодні краще не гадати.

Ворожіння на кавовій гущі притча во язицех. Найкращі ліки піти до ворожки, вона адже розумна нехай сама придумає і розповість, як у тебе все чудово. Ворожіння на картах іноді розкриває приголомшливі варіанти.

Особливо, якщо попадеться хороша ворожка. Ще одне ворожіння Дзеркальний коридор. Жахливо страшна річ, з якою пов’язано безліч фантастичних, а може і реальних, історій. Зазвичай ворожать на Різдво, але можна і в будь-яку іншу ніч.

Хотілося б попередити, якщо у тебе слабкі нерви, то моя тобі дружня порада гадай на ромашці. Сенс же Дзеркального коридору в наступному. Ти повинна бути в кімнаті одна, світло погашений, з боків від дзеркала запали свічки. Воно повинно бути велике. Встань перед ним і направ в нього друге дзеркало, щоб вийшов коридор. Постав своє запитання дзеркалам і чекай.

Через деякий час ти побачиш у кінці коридору фігуру, це буде твій хлопець. Він буде наближатися до тебе по дзеркальному тунелю. Як тільки побачиш його обличчя, різко відвертайся і включай світло.

Страшні історії говорять про те, що з дзеркала тебе може вдарити рука або, ще гірше, затягнути тебе в коридор. Як дізнатися, що хлопець тебе любить в 18 років
Зазвичай, молоді люди, які щойно вийшли з шкільних стін, особливо не приховують свої почуття. Пов’язано це з тим, що вони ще не знали в житті відмов. Тому, їх і катувати не треба, самі в коханні зізнаються.

Але якщо ж хлопець потайний по натурі, то він буде мовчати. Ревнувати, злитися, що ти не здогадуєшся ні про що, але мовчати. Однак, і в цьому випадку ти можеш все з’ясувати, просто
поспостерігавши за ним. Скороспішні визнання хлопців пов’язані ще і з тим, що наближається час служби.

Адже кожному з хлопчаків хочеться, щоб кохана дівчина чекала його, писала довгі листи і плакала в подушку, рахуючи дні. Він писатиме тобі вірші й ображатися без будь-якої причини. Він стане ревнувати до кожного зустрічного і скандалити з цього приводу. Коли чоловік відчуває, що її люблять і розуміють, ним пишаються він готовий гори звернути і добитися всього, що побажає. Він буде давати тобі ще більше тепла і любові, а ти будеш відчувати себе потрібною і єдиною жінкою. Це обов’язкова умова для щасливої пари.

Якщо цього немає, відносини розпадаються. Чим більше знаків уваги надає тобі хлопець, тим більше він
вкладає в тебе свою душу. Головне, навчитися з вдячністю приймати все це від свого чоловіка. Стати тією, заради якої йому захочеться здійснювати подвиги. Пора вчиться відчувати любов іншої людини і приймати її.

І якщо ти вважаєш, що твій хлопець приділяє тобі мало уваги, недостатньо ніжний з тобою і велику частину часу спілкується зі своїми друзями, це означає тільки одне ти десь допустила помилку. Чимось відбила бажання робити для тебе приємні речі. Але все в твоїх руках. Приділяй йому більше уваги і огортає його ласкою і турботою і він знову буде тягнутися до тебе. Сподіваюся, що всі ці поради допоможуть і ти більше не будеш шукати відповідь на питання: Як дізнатися, що хлопець мене любить? Відео: Як зрозуміти, що Чоловік любить? Найцікавіші новини! Сподобалася стаття? Підписуйтесь на оновлення сайту
P,
або ..

Як зрозуміти що він тебе любитьShare →