Дім, сад, дача.  Падалка з шин своїми руками, вироби з шин своїми руками

Відгримів дзвін лопат, закінчився розсадним-посадковий цейтнот і садівники і городники увійшли в той благодатний період коли з’являється час для всякої, як каже моя сусідка, нісенітниці. Маю на увазі не шашлики і не провяліваніе під палючим сонцем, а ту нісенітницю, яка ще довго потім буде приносити радість і підвищувати настрій. Чого це ти? скажете ви, а я відповім: Немає в мене ні дачі, ні саду, хоча дуже хочеться. Але якби був, то першим ділом, я б не кинулася на грядки догори поплавком, а зайнялася б саме цією нісенітницею «.

Для тих, хто має щастя бути власником і хоче щоб його володіння приносили радість не тільки шлунку, а й душі я і зібрала цю добірку. Надихайтеся і творіть. Сьогодні старі покришки, вже на славу послужили своїм господарям, готові ще раз вийти в люди вже як садових скульптур. Перше, і найвідоміше лебідь. Розмічаємо покришку, потім гострим ножем розрізаємо покришку по лініях на фото (це досить просто, якщо ніж гострий) залежно від покришки у вас піде від 10 до 20 хвилин. Потім кличемо чоловіка, щоб він зубилом або болгаркою перебив саму тверду частину покришки (фото 2) це буде голова і хвіст лебедя ще 5 хвилин. Вивертаємо покришку. Якщо робите в дитячий сад не забудьте добре обробити голову і хвіст, т.

к. діти можу легко подряпатися

Фарбуємо лебедя, до речі, дуже красиво виглядає лебідь бронзового кольору. Джерело: http://clck. ru / CrhF
Робляться вони за подобою лебедя з покришок, за винятком того, що покришка після того, як розрізана вивертається (для обсягу фігури) і робиться вставка-дзьоб з покришки або фанери. Хвіст цих екзотів додатковий простір для фантазії. Коли фігура папугу або тукана готова її потрібно розмалювати. А тут взагалі не оране поле для людей з уявою.

Джерело: http://clck. ru/B1e6
Для натхнення: фото фігурки чудесного рожевого фламінго. Автор Володимир (kurvik) з Ярмарки майстрів. Слідом за птахами стрункими рядами йдуть тварини. Секретом виготовлення казкового ведмедики і зайчики і покришок поділилася Зінаїда Козлова. Необхідні матеріали: Мишко з покришок. Тіло. Дві покришки, крізь які протягнута труба.

Отвір у шинах вирізані болгаркою. Мордочка і пузо. Фанера закріплена до обода колеса саморізами, по колу промазав силіконовий герметик, а зверху на фанеру рідкими цвяхами наклеєний лінолеум. Зі зворотного боку пророблено теж саме.

Вуха і лапи (передні) вирізані з товстої гуми. Задні лапи (внизу). Грають роль опори дві покришки внизу розфарбувала і розмалювала звичайними олійними фарбами для зовнішніх робіт. P Забарвлено в 2 шари. Заєць з покришок Тіло. Дві покришки, крізь які протягнута труба. Отвір у шинах вирізані болгаркою. Там, де труба виходить з голови (1см) просвердлений отвір в трубі і вставлена шпилька для збирання і транспортування.

Бантик зроблений із заліза. Мордочка і пузо. Фанера закріплена до обода колеса саморізами, по колу промазав силіконовий герметик, а зверху на фанеру рідкими цвяхами наклеєний лінолеум. P На звороті пророблено теж саме. Вуха і лапи (передні) вирізані з товстої гуми.

Задні лапи (внизу). Грають роль опори дві покришки внизу розфарбувала і розмалювала звичайними олійними фарбами для зовнішніх робіт. Забарвлене в 2 шари. Джерело: http://clck. ru/B1dR
Жираф. Необхідні матеріали: Опис роботи: Вкопують покришку до половини. З чурки або колоди робимо подобу мордочки, з’єднуємо у вигляді букви Г, збивши цвяхами обидві цурки. Тулуб довжиною близько 1 м, а голова 25-30 см. Вкопують цурку поруч з покришкою. Вуха робимо з пластикової пляшки і прибиваємо цвяхами (можна і приклеїти) до мордочці.

Очі робимо з кришок з-під пластикових пляшок, на них приклеюємо очі від іграшки. Хвіст я зробила з носика лійки. Фарбуємо під жирафа, і виходить шматочок Африки! Джерело: http://clck.

ru / GAcK
Зебра. Необхідні матеріали: Опис роботи: Вкопують покришку до половини. З чурки або колоди робимо подобу мордочки, з’єднуємо у вигляді букви Г, збивши цвяхами обидві цурки. Тулуб довжиною близько 70 см, а голова 25-30 см. Вкопують цурку поруч з покришкою. Вуха робимо з пластикової пляшки і прибиваємо цвяхами (можна і приклеїти) до мордочці. Очі робимо зі старої іграшки.

Хвіст я зробила з носика лійки, всередину вставила пензлик, яку зробила зі старої шини. PНос зроблений з товстої гуми. Фарбуємо під зебру і виходить справжній Мадагаскар із зеброю Марті і жирафом Мелманом! Джерело: http://clck. ru/B1ds
Крокодил. Майстер-клас від Олександра та Юлії Крайнова, Росія, Улянове
Необхідні матеріали: дощечки, реечки (для каркаса)
Хід роботи: 1. Розрізати покришку, розкласти на землі, вирізати контур крокодила. 2. Каркас. Випіліваются дві однакові дощечки, по довжині тіла (випилюємо форму спини і животика).

Потім вибираємо довжину двох реечек (враховуючи товщину дощечок), вони служать розпірками. Скріплюємо реечки з дощечками гвоздиками (як показано на фото). 3. ВставляемP каркас всередину спинки. Кріпимо шурупами біля основи голови і по спинці. Зверху одягається нижня частина тулуба (кріпиться так само). 4. Чоловік вирізав 2 половини тулуба і каркас. P Далі, вже сама орудувала шуруповертом.

Там, де каркас шурупи достовірніше, зуби (пластиковий куточок), очниці шурупи короткі). 5. Луску, як мені підказали, клеілаP клеєм момент, в смузі шини (міцно тримає). 6. Очі кульки, просто вставляла в очниці (Не клеїла). Для очей взяли тенісні кульки (для пінг-понгу). Джерело: http://clck. ru/F74Z
І, зрештою, ми дійшли до того, що й повинно рости в саду до рослин.

Розпорошуватися ми не станемо, а подивимось опис створення розкішної пальми. Пальма. Наріжте старі автомобільні шини смугами вони будуть ветвяміP пальми. Інструмент: гострий ніж,
електролобзик. Краї гілок загострите. Щоб пальма з шин вийшла пишною, знадобляться і довгі смуги-гілки, і короткі. Довгі ви прикріпіть внизу і посередині дерева, короткі на верхівці.

Все логічно: це ще молоді гілки, не виросли. Якщо у вас на ділянці є старе засохле дерево, його стовбур буде прекрасною основою для пальми. Якщо такого дерева немає, доведеться вкопати стовп.

Щоб він був стійкіше, встановивши стовп у яму, засипте його щебенем і піском, утрамбувати. В ідеалі, стовп потрібно забетонувати, але робити це має сенс, якщо ви впевнені, що захочете завжди бачити на цьому місці пальму. В, принципі, можливо, з часом вам захочеться виростити тут інше дерево в цьому випадку стовп, як основа, теж знадобиться. В крайньому випадку, якщо захочете спорудити садові гойдалки, альтанку або арку, перголу для рослин або інші поробки для саду вважайте, що частина роботи вже зроблена. Варіант, коли для створення вироби з шин пальми використовується стовп, а не стовбур дерева, простіше.

На стовбур або стовп потрібно буде кріпити гілки пальми, а робити це зручніше, коли основа падлюка для саду лежить на землі. Але, в будь-якому випадку, кріплення не таке складне: гілки потрібно елементарно прибивати великими цвяхами по колу знизу вгору. Звичайно, пробити шину цвяхом не так легко (хай вибачать мене автомобілісти), якщо сил у вас недостатньо, попередньо просвердлите в гілках отвори дрилем.

Стовбур пальми потрібно обернути смугами з шин ніби накручуєте спіраль. Якщо вам не подобається чорна пальма з шин, можете її пофарбувати (масляна або акрилова фарба). Гілки, звичайно, зручніше фарбувати до того, як ви їх закріпіть, а фарбування стовбура може завершити роботу. Джерело: http://clck. ru/8hWkH
І, наостанок, найсмачніше, трансцедентне і монструозне:
Джерело: http://clck.

ru/8hWkM
Якщо Вам сподобалася добірка, натисніть на кнопку будь-якої соціальної мережі, поділіться з друзями, ми будемо дуже Вам вдячні. Творіть, радуйте себе, рідних і близьких, друзів і знайомих і хай у Вас буде всеP ДОБРЕ ВДОМА!.

Вироби з шин своїми рукамиShare →