Щеня спанієля дуже ніжне і трепетне створення, з перших днів життя подбайте про його раціоні, адже в майбутньому це буде для нього дуже важливо. Заводчик, у якого ви придбали собаку, повинен повністю проінструктувати вас, чим і як годувати цуценя. Ветеринари радять не віддалятися від харчування в перший же день після покупки, а годувати його тим кормом, яким годував заводчик. Якщо ж ви все-таки вирішили змінити раціон собаки, обов’язково проконсультуйтеся у лікаря, щоб не нашкодити майбутньому чемпіону виставок.

Час годування цуценя спанієля:

Годуєте собаку виключно невеликими порціями, стежте, щоб його живіт не здуваються. Приблизно до 4 місяців життя годуєте чотири рази на день, далі, до шести місяців годуєте три рази в день. А вже після шести місяців можна перейти на дворазове харчування вранці і ввечері.

Раціон цуценяти спанієля порушувати не можна, але, все ж, якщо він їсть поданий йому корм приблизно протягом 15-20 хвилин, відберіть чашку. Тоді він зрозуміє, що якщо не з’їсть свій корм, то наступного разу отримає його не скоро.

Чим годувати цуценя:

На сучасному ринку повно різних кормів для цуценят, починаючи з консервів і закінчуючи комбікормом. Господарю слід пам’ятати, що спеціалізований корм це повноцінна для собаки їжа, в його складі є всі потрібні мікроелементи.

Не купуйте харчові добавки, в них міститься лише мала частина потрібних для правильного розвитку собаці мікроелементів.

Сухі корми:

Сухий корм ідеально підходить як повноцінне харчування для собаки, як для цуценяти, так вже й для дорослої особини. Зазвичай його виробляють з курятини, баранини або кролятини з додаванням геркулесу або рису. Також в нього входять вітаміни мінерали і масла.

На відміну від інших, сухий корм можна зберігати дуже довго. Крім того завдяки сухого корму собака чистить собі зуби, що теж немало важливо для здоров’я собаки.

Тепер ви знаєте, чим годувати цуценя спанієля.

Звичайно, крім сухих собачих кормів існують і консервовані. Якщо ви вирішили купувати і цей корм цуценяті, то підійдіть з усією обережністю до вибору.

Є кілька видів консервованих кормів, і один з них потрібно змішувати з сухим кормом. Виготовляють даний корм з різних продуктів, у нього для запаху можуть додавати різні спеціальні добавки. Зберігайте його строго в холодильнику. Будьте готові до того, що ваш щеня може відмовитися від сухого корму, відчувши консервований, так як він привабливіше і сильніше пахне.

Годування домашньою їжею:

Годувати цуценя домашньою їжею досить складно, адже він повинен містити всі потрібні мікроелементи, які дуже необхідні для правильного росту цуценя.

Пам’ятайте про те, що всі корми повинні бути свіжими, готуйте так, як ніби для людини.

Ласощі:

Давайте цуценяті ласощі, призначене для цуценят при хорошому поведінці або просто як нагороду за виконану команду.

Купуючи ласощі, звертайте увагу на склад, в ньому не повинно бути цукру, солі і різних барвників. Якщо у вашого цуценя з’явилися проблеми з годуванням, або він сильно і різко став зменшувати вагу, терміново зверніться за консультацією до ветеринара.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як вибрати цуценя англійського бульдога

    Як вибрати цуценя англійського бульдога Перш ніж купити собі цуценя. коштує в перебігу декількох років ретельно придивлятися до обраної породу собак. Не варто, не розібравшись з породою, купувати…

  • Як годувати вагітну собаку

    Складаємо правильний раціон Кожен власник племінної суки замислюється над тим, як годувати вагітну собаку. Деякі радяться з заводчиками, які дають вичерпну інформацію з цього питання. Але насправ…

  • Як правильно вибрати і купити цуценя хаскі

    Хаскі — це красива добродушна собака, яка має особливості характеру, пов’язані з її походженням і призначенням. Якщо ви хочете купити цуценя хаскі, то повинні знати основні характеристики породи,…


Share →