У вашому будинку з’явився зовсім маленьке цуценя. Як його правильно годувати, щоб він добре ріс і був здоровим? Чого не можна робити в жодному разі? Скільки їжі за одноразово можна дати цуценяті? Ці та інші питання завжди мучать щасливих володарів маленького грудки щастя під назвою йоркширський тер’єр.

З самого моменту придбання цуценя в розпліднику або у заводчика, обов’язково дізнайтеся, чим годували малюка на його колишньому місці. Постарайтеся пару днів, поки цуценя звикає до свого нового будинку, годувати його так само. Це допоможе йому пережити стрес від зміни обстановки і розлуки з матір’ю і братами.

Режим — основа дисципліни

Годуєте вашого цуценя тільки в одному місці і строго за розкладом. Це робиться з двох причин. По-перше, розпорядок дня дисциплінує. А по-друге, годування в один і той же час виробляє в організмі ряд умовних рефлексів, і їжа краще засвоюється.

У корм для цуценя йоркширського тер’єра повинні входити тільки продукти високої якості. Не варто економити і купувати несвіжі та прострочені продукти, від яких малюк-йорк може просто захворіти. В основі своїй це м’ясо, знежирені молочні продукти (кефір, сир), яйця перепелів. Як обов’язкове доповнення до м’яса обов’язкові круп’яні каші (рисова, геркулес, пшенична), овочі і фрукти, нежирна морська риба.

До двомісячного віку цуценя має їсти кожні 3.5 годин (6 разів на добу) приблизно по 10 мл їжі. До чотирьох місяців годуєте його вже 5 разів на день кожні 4:00 по 15 мл. До шести місяців цуценя має є вже 3 рази по 20 мл. І після півроку йорка можна годувати, як дорослого, 2-3 рази по 30 мл. Норми зразкові, тому ви самі дізнаєтеся, скільки повинен з’їдати за раз ваш маленький йорк. Поспостерігайте за тим, як він їсть. Якщо він з’їв все і чисто облизав свою миску, значить, варто дати йому добавки. Або ж присуньте час наступного годування.

А чим годувати цуценя йоркширського тер’єра, крім тих продуктів, про які ви вже знаєте? Чи можна йому давати ковбасу або цукерки? Відповідь буде категоричний: ні!

Ніколи не годуйте цуценя і дорослу собаку, забороненими для неї продуктами. Це ковбаси, копченості, солодощі, борошняне, жирне, сирі тельбухи, бобові, солоне, гостре, пряне, дуже гаряче і дуже холодне.

Людська їжа не підходить Йорку, а іноді навіть просто небезпечна. Наприклад, настільки улюблені людиною сосиски містять цілу купу хімічних добавок, шкідливих для слабкого кишечника малюка. А оселедець може просто отруїти його, так як вміст солі в ній смертельно для здоров’я йоркширського тер’єра. Їжа, присмачена спеціями, відбиває у собаки нюх і псує шлунок.

Якщо ваша собака з самого раннього віку харчується за чітким розкладом правильною, здоровою їжею, то її здоров’я залишиться міцним на довгі роки, а ваші візити до ветеринара зведуться тільки до профілактичних оглядів і планових щепленнях. Коли ваш малюк підросте, ви самі переконаєтеся, наскільки правильно ви вчинили, прийнявши рішення всерйоз зайнятися харчуванням маленького йоркширського тер’єра. Адже саме завдяки вам він виросте сильним і здоровим, а це — головне!

Also you can order here.

Також можна читати

  • Чим годувати цуценя спанієля

    Щеня спанієля дуже ніжне і трепетне створення, з перших днів життя подбайте про його раціоні, адже в майбутньому це буде для нього дуже важливо. Заводчик, у якого ви придбали собаку, повинен повн…

  • Як і чим годувати йоркширських тер’єрів

    Продумуючи раціон цуценяти, потрібно пам’ятати, що йоркширський тер’єр — дуже маленька собака, система травлення якої влаштована досить делікатно. Якщо велика тварина не відразу відреагує на несв…

  • Як годувати вагітну собаку

    Складаємо правильний раціон Кожен власник племінної суки замислюється над тим, як годувати вагітну собаку. Деякі радяться з заводчиками, які дають вичерпну інформацію з цього питання. Але насправ…


Share →