Ось власне і питання. І якщо можна — то як діяти? Як тільки кіт на столі, бігти на нього з віником, наприклад? Або як? Цей кошеня перший в моєму житті, досвіду спілкування немає взагалі.

У нас не вийшло. Два кота тусуються на столі постійно, коли ми їмо. Двері на кухню відсутня. Коли хочемо поїсти спокійно, ховаємося від них в кімнаті. До цього у мене були ще 3 кішки — жодного разу такої проблеми не виникало. Пару раз скинути зі столу з поднесением до миски вистачало на все життя. Життя весь час відволікає нашу увагу, і ми навіть не встигаємо помітити, від чого саме.

Мій стіл — універсальний. Він і обідній, і стіл для комп’ютера. Так от, коли стіл застеляється для обіду — для котів він є під найсуворішим "табу".

Жоден кіт навіть не намагається потягнути шию до столу.

Третьому коту-новачкові не вирішується поки на стіл влазити ні за яких умов, тому, що він крадькома намагається пастися на обідньому столі.

Почала пригадувати, чому мої дві кішки не лізуть на обідній стіл. Згадала: тому, що мені фізіологічно неприємно, коли поруч з їжею знаходиться хто-небудь з тварин і я завжди зганяла кішок криком, ляпанцем, переляком. І так протягом довгих років. Мислити так важко, — тому більшість людей судить.

Also you can order here.

Також можна читати

  • Як написати незбиране інтерв’ю Як написати реферат

    Як написати незбиране інтерв’ю? Інтерв’ю — жанр, в якому мені довелося працювати найбільше. Грати над питаннями і спілкуватися з людьми настільки цікаво, що часом вважаєш інтерв’ю одним з найбіль…

  • Як симпатичній дівчині можна познайомитися з хлопцем

    Як симпатичній дівчині можна познайомитися із хлопцем? Саме для Симпотичная дівчат це питання дуже актуальне. Ми звикли, що перший крок має зробити чоловік. Тому мільйони дівчат у всьому світі си…

  • Як швидко вилікувати грип Поради лікування

    Вже так по-весняному пригріває сонце, небо стало яскраво-блакитним і хочеться вдихнути побільше чистого морозного і сонячного повітря, зняти обридлі вовняні шапку і шарф, струснути пишним волосся…


Share →