3. « Пляшем «від даху

Ваш будинок — це, звичайно ж, полотно, але він не зовсім порожній, особливо, якщо дах у вас вже є і її колір вам достеменно відомий. Це зовсім не означає, що колір будинку повинен бути такий же, але поєднуватися ці кольори між собою просто зобов’язані.

Можемо запропонувати декілька варіантів такого поєднання:

  • Зелена дах — сірі, зелені або білі стіни
  • Чорна дах — сірі, блакитні або білі стіни
  • Коричнева дах — коричневі, жовто-коричневі, бежеві, жовті або білі стіни
  • Сіра дах — сірі, блакитні, зелені, бардовиє, чорні чи білі стіни.
  • Червоний дах — сірі, чорні або коричневі стіни.

 4.       Увага елементам, які не будуть пофарбовані

У кожному будинку є елементи, які не підлягають забарвленню. Наприклад, вінілові вікна, натуральні вхідні двері чи вікна, перила та ін. У цьому випадку в колірній схемі фасаду доведеться відштовхнутися від існуючих кольорів.

 5. Знайдіть натхнення у вашій вітальні

Підхід визначення кольору всього будинку за кольором одного з внутрішніх приміщень може здатися дивним. Але такий спосіб має сенс. Подібно до того, як колір меблів допомагає вам визначити домінуючий колір в інтер’єрі, так колір головного приміщення в будинку — вітальні — може допомогти у виборі кольору для всього будинку, тому наша мета — гармонізація.

 6. фокусуємося на деталях

Залежно від складності і розмірів вашого будинку, ви можете використовувати одночасно два, три і навіть шість кольорів. На додаток до основного кольору стін виберете акцентні кольори для карнизів, дверей, віконних рам і наличників, колон, перил і терасс. Але будьте обережні: занадто велика кількість кольорів може пригнічувати ваш будинок, а надто маленьке — зробить будинок плоским і нецікавим.

 7.       Використовуйте світлі кольори для збільшення розмірів

Ні для кого не секрет, що великі, знамениті маєтку часто забарвлюються в світлі і білі тони. Світлі кольори візуально збільшують будівлю, а білий — сприяє класичній архітектурі. Ви можете додати вашому дому розміри, а заодно підкреслити його гідність за допомогою білого і кремового.

 8. Додамо темного для драматичності

Темний колір стін або темні смуги в обробці зорово зменшать будинок в розмірах, але це приверне більше уваги до деталей. Темні відтінки найкраще підходять для акцентування ніш, а світліші тони вдало висвітять виступаючі деталі.

  9. Використовуйте монохромні цветосочетания

Контрастні цветосочетания привернуть увагу до архітектурних деталей. Але екстремальні контрасти можуть звести нанівець їх гідності. Щоб убезпечити себе, спробуйте використовувати різні відтінки одного і того ж кольору, для акцентів можна використовувати самий насичений варіант або, навпаки, самий світлий відтінок.

 10.   Дотримуйтесь баланс

«Вибух» одного кольору тільки на одній частині будинку може додати йому однобокий вигляд. Щоб врівноважити прагнете використовувати цей колір в усіх частинах будинку.

Also you can order here.

Також можна читати


Share →